Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nagyon érzékeny, sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon érzékeny, sok mindenen megsértődik, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

2019. jún. 12. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy meg tudnád változtatni, ha felnőtt emberről van szó és ha ez a személyisége része, nem pedig átmeneti nehézségek hatása (azzal semmi gond, ha egy-egy nehezebb időszakban érzékenyebb az ember, csak akkor van a gond, ha ez folyamatos). Vagy elfogadod és megtanulsz ezzel együtt élni vagy inkább megkíméled magad tőle, de ezt már neked kell eldöntened. Én képtelen lennék egy mindenen megsértődős mimózával együtt maradni, még haverként sem tudok egy ilyen mebert elviselni, de ez fordítva is így van, egy érzékenyebb ember alapból kikészülne mellettem, így szerencsére nem is vonzom be ezt a típust.
2019. jún. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1# az írásod nekem úgy jött le mintha nőről beszélnél, pedig ha tudnád hány ilyen "némber" pasi is van.

Én sem vagyok az a nem sértődöm típus de ismertem egy pasit aki engem is lekörözött.



Kérdező ha rám hallgatsz hagyd a fenébe.

Én nem tudom elviselni a hisztit, legyen nő vagy férfi, még egy gyerek hagyján de én a gyerekemre is rászólok hogy hagyja abba mert ezt nem tudom elviselni.

Felnőtt emberrel még lehessen már megbeszélni normálisan intelligensen. Ha nem lehet akkor ott egye meg a fene ahol van....

2019. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 Első vagyok, nem konkrétan nőkről vagy férfiakról beszéltem, mindkét nemre értettem azt, amit írtam, mert szerintem senkitől sem elfogadható dolog a hisztire való hajlam és a túlérzékenység, már úgy 16 éves kor felett. Láttam már cifra példákat mindkét nemből, nem kell bemutatni :)
2019. jún. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lisa39 válasza:
Látom itt többnyire csak ferfiak irtak.Nos hadd vegyem védelmembe ezt a hölgyet, aki NEM hisztizik, hanem megsértődött valamin, amit a kérdező tett vagy mondott,amihez szive-joga!! Fontos különbséget tennunk a hiszti es a sértődes között! Hisztizni elsősorban a gyerekek szoktak, itt most szerintem nem erről volt szó.Megsertodni szerintem önök is szoktak kedves ferfitarsaim,ha valaki mondjuk egy kozel álló szemely megbántja önöket. Amit meg jo lenne tudni itt ebben a szituban, MI TÖRTÉNT?? Mert amig nem tudjuk, nem lehet jo valaszt adni.
2019. jún. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lisa39 válasza:
Es szerintem a leveliro gyakorlati tanacsokat kert, nem pedig szakitast sugallo üzeneteket,ami pozitív dolog a részéről, mert keresi a megoldast, hogy segithetne parjan, de meg egyszer hangsulyozom,itt az a kerdes, MI TORTENT?? Ha azt tudnank, meg az is lehet, hogy a hölggyel értenenk egyet:)
2019. jún. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lisa39 válasza:
Es az is egy nagyon fontos kérdés,hogy mennyire szereti egymást ez a két ember. Mert ha nagyon mély erős szeretetkötelék van közöttük, akkor higgadtan le tudnak majd ülni, és közösen próbálnak megoldast talalni erre a problémara.
2019. jún. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Lisa Lisa Lisa

I love u so sa

Lisa Lisa Lisa

I bucket u

2019. jún. 13. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!