Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretnek belém folyton?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretnek belém folyton?

Figyelt kérdés

Van párom, aki életem szerelme, hozzá vagyok hűséges. Lelkileg.

Nyitott kapcsolatban élünk (nem erről kérek véleményt)

Számomra ez úgy ideális, hogy mellette van egy barátság extrákkal kapcsolatom, nem pedig úton-útfélen beleülök random pasik f... ölébe.

De most kellett szakítanom a harmadik(!!!) ideális baráttal, mert többet akarna.

Nem árultam zsákbamacskát egyiknél sem, az első pillanattól kezdve tudták, mire vállalkoznak, hogy ez csak kellemes kétheti hétvégi időtöltés, nyilván kedvelem, de sosem lesz több.

Eddig egyetlen srác vált be, de ő monogám kapcsolatba kezdett, emiatt lett vége. (Szerető nem leszek. Ez egy másik "szabályom")

Hogyan lehetne ezt kivédeni?

(Nem kérek se dickpicet, se ismerkedős levelet, nem keresek jelenleg senkit inkább)


2019. jún. 12. 21:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hol laksz? írsz privátba?
2019. jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!