Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az sok nőnek ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az sok nőnek ha nem ég bennem a karriervágy és megfelel nekem egy gyorséttermi munka is, ráadásul szeretem is csinálni?

Figyelt kérdés

OK, pénzem nincs sok, és? Viszont nem szorulok másra, el tudom tartani magam, tehát mi is a probléma ezzel?


F/28


2019. jún. 13. 11:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
71%
Most azt várod komolyan, hogy minden nőnek feleljen ez meg? Vicces vagy.
2019. jún. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok 14 éves, nekem kevés "Csak szeretni".

Igenis el akarok menni moziba, nyaralni, szórakozni, és te a saját részed nem tudod fizetni.

Nem fogok vonaton nyomorogni 40 fokban, és kézben meg buszon hazacipelni a heti bevásárlást. Nekem pont ezért van autóm.

Nem hiszek abban, hogy akár csak rövid távon működik, hogy az egyik fél zsiroskenyeret eszik és turkálóból öltözik, amíg a másik edzeni jár, rendszeresen megy fodrászhoz, kozmetikushoz és divatos ruhákat hord.

Akkor szóba se került még esküvő, gyerek, közös otthon. 24 évesen ez is szempont, nem 40 évesen akarok szülni.

Biztos van, akinek megfelel, hogy élete végéig vegetál melletted. Sok boldogságot.

2019. jún. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Nem zsíroskenyeret eszem. Igaz autóm pl. nincs.


Döbbenetes hogy mennyire a pénz a mérce...

2019. jún. 13. 12:28
 14/29 A kérdező kommentje:
24 éves nő, te mivel foglalkozol?
2019. jún. 13. 12:29
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálad ez egy marginális probléma, Balázs. Sokkal nagyobb zűrök vannak veled egyéb, sokkal-sokkal szembeötlőbb téren. Konkrétan: kívül-belül taszító vagy.
2019. jún. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem a világ anyagias, te vagy ostoba.
2019. jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Én tökéletesen megértem a problémádat!


Én is olyan személyiség vagyok (és voltam világ életemben) aki inkább (hosszútávon) az emberi értékek/belső tulajdonságok mentén igyekszik megtalálni a másik felét. Persze külső vonzódás nélkül ez nehéz, ennyit kell áldozni a felszínesség oltárán, ez tény. :)

Pont ezért is vagyok fent olyan társkeresőn ami kicsit réteg (spirittars). A nagy hátránya sajnos az oldalnak az ami a nagy előnye: kevés user. :)

Szintén átlagos fizu és soha sem voltam karrierista alkat, egyszerűen hidegen hagyott a dolog. Inkább bevállalok egy nyugisabb életet. :)


Előttem osztom annak a véleményét aki azt írta, hogy meg kell találnod a párodat. Tudod: a zsák a foltját. :)


Amúgy vannak hobbijaid/céljaid (<-nem elsősorban materiális: pl.: önfejlesztés, olvasás, tanulás stb.) amiket szívesen űzöl/törekszel ilyen irányban?


Egyébként nagyon sok mindent meg lehet valósítani "low costból". Nekem pl. az a célom (új fejlövésem), hogy amennyit lehet, stoppal eljutni (van kocsim, de az nem kihívás*) olyan helyekre amiket szívesen megnéz, megtapasztal az ember és közben meg is ismersz egy csomó embert az utad során. Első körben egy hetet szánnék rá. (Így is nehéz lesz megszervezni, hogy a cicámra ránézzen valaki és frissítse a dolgait 1-1 naponta)


*Majd ha lesz párom akkor azzal szívesen elutazgatok majd kocsival, kemping jelleggel, most jelenlegi autóm olyan, hogy bőven fér bele cucc. x)


Fel a fejjel és kitartást!


40F

2019. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

"Nálad ez egy marginális probléma, Balázs. Sokkal nagyobb zűrök vannak veled egyéb, sokkal-sokkal szembeötlőbb téren. Konkrétan: kívül-belül taszító vagy.

"


Hm. Honnan tudod te azt?

2019. jún. 13. 13:21
 19/29 anonim ***** válasza:

Sorry:

kevés user helyett szerettem volna a réteg szót alkalmazni megint, csak az szóismétlés lett volna. x) Szóval mondjuk úgy, hogy olyan érdeklődési kör ami már egy elég nagy filter a társkeresésben. :)

nyah, csak kinyögtem. :)


# 17/18 voltam.

2019. jún. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nem a pénz miatt fontos. Rengeteg tanult, komoly végzettséggel rendelkező ember van, akinek sokszor a munkája is kifejezetten fontos és nagy figyelmet, felelősséget kíván viszont nincsenek rendesen megfizetve. Őket sokan lenézik, mert milyen hülyék, hogy aprópénzért tanulnak és dolgoznak, miközben egy betanított munkás vagy egy gyorstalpaló tanfolyamot végzett szakmunkás többet kereshet náluk. Ugyanakkor én nagyra becsülöm őket és az én szememben ez talán még több is, mert szerintem a mai világban ez egy nagy dolog, hogy valaki az anyagiakat félretéve ilyen szenvedéllyel vagy elhivatottsággal tekint a saját munkájára. Szóval, számomra nem szimpatikus, ha valaki "csak" gyorséttermi munkás és ezt nem azért mondom, mert ők nem emberek, őket és a munkájukat ne kellene megbecsülni vagy az ne lenne egy normális munka, pénzkereseti lehetőség stb., hanem mert én személy szerint abban nem látom azt a pontot, ami megfogja az embert, amire hivatásként tud tekinteni (és most nem ideiglenes munkáról vagy diákmunkáról beszélek). Illetve a fejlődés lehetősége, az ambíciók, az érdeklődés, a nyitottság, a kíváncsiság stb., számomra mind pozitív jelzők. Hiába keres rosszul pl. egy tanár, ha ő dolgozik a módszerein, kreatív, jó ötletei vannak, célja a tudásának átadása és a nevelés és mindezt sikeresen véghez is tudja vinni, akkor számomra ez igen becsülendő. Sokan a munkájukban találják meg ezeket a dolgokat, sokan "csak" hobbiként és azzal sincsen semmi baj, ha meg tudja oldani az életét, úgy ahogyan neki megfelel. Viszont mivel én magam sem vagyok az a típus, akinek a munka=fizetés, ezért én nem biztos, hogy el tudnám képzelni magamat egy ilyen felfogású ember mellett. Sok nő igen, azért bőven van közöttük is olyan, akinek ez nem szempont.
2019. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!