Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mi az oka annak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi az oka annak, ha bemutatkozás során erőteljesen fogtok kezet egy férfival?

Figyelt kérdés

Már-már természetellenesen erőteljes módon.


Kort is írj.


2019. jún. 13. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok nő de szerintem ebbe ne gondolj bele túl sokat valakinek egyszerűen erős a kézfogása, másnak nem.
2019. jún. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Egyszer volt, hogy erőteljesebben fogtam kezet (amúgy nincs erős szorításom), mert akivel kezet fogtam, azzal épp hecceltük egymást egy belsős poén által, amiben szerepe volt az erő kérdésének is.

20/L

2019. jún. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Általában felcseszték valamivel az agyamat előtte és még fejben nem vagyok ott az adott szituációban.

De mondjuk az én kézfogásom sokat "erősödött" az évek során, mert ilyen kis törékeny vagyok és a férfiak nagy része erősebben fog kezet velem mint ami nekem komfortos lenne. Szóval már én is kicsit erősebben fogok kezet mert úgy nem érzem azt, hogy összeroppantja az ovis méretű kezemet.. :D

29/N

2019. jún. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki szorongatja a kezem ,az megerdemli.
2019. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is kicsit erősebb az “átlagnál”. Nem sajnos dolog, de munkahelyen férfiak vannak körülöttem és akivel nem Pacsi vagy ökölpacsi van, azzal kezetfogok. Alapból nem szeretem az ilyen “döglött hal kézfogást”, annál az is jobb, ha inkább meg sem történik. Illetve nekem is elég pici a kezem, és előszeretettel szorongatják, pedig gyűrűk vannak a kezemen és fáj.. szóval muszáj kicsit nekem is erősebben, hogy észrevegyék velem nem lehet packázni vagy hogy mondjam :D

21/N

2019. jún. 14. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon határozott jellem, erős személyiséggel, aki az elő pillanattól irányít bármilyen szituációt.
2019. jún. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én alap esetben se nem szorítom meg erőteljesen annak a kezét, akivel kezet fogok, se nem ilyen lagymatag, erőtlen módon fogok kezet, mint néha egyesek - nemüktől függetlenül.


Kifejezetten erősen kizárólag akkor szoktam megszorítani egy férfi kezét, ha ő azzal a "majdnem szétroppantom az ujjaidat" típusú kézfogással indít.


Mondjuk ez szerencsére azért ritka, de ilyenkor ezt a reakcióm - nem önkéntelenül, hanem szándékosan, hogy kapjon már észbe.


(Mondjuk 9 év evezés után én is rá tudok úgy szorítani egy férfi kezére, hogy meglepődik.)


Akinek alapból ilyen erőteljes szorítása van kézfogáskor, annál szerintem jó esély van rá, hogy olyasmi személyiség, amit a 6. hozzászóló jellemzett.

2019. jún. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!