Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Szakitanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Szakitanátok a pasival, ha?

Figyelt kérdés
Szoval egy kapcsolatban vagytok és minden oké.A pasi nem cigizik,nem iszok,nem csajozik stb.Meg van a tűz és meg bizzok benne.De bevallaná hogy a kapcsolat előtt volt örömlányokkal.Persze csak a szex miatt.De muvel Te itt vagy neki ezert nincs szuksege ilyen nőkre.Csak te számitasz neki.Ezt a fajta helyzetet,hogy reagálnátok le? Ez ok egy szakitasra?

2019. jún. 14. 12:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%
A fagyi próbája a nyalás.
2019. jún. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Noblesse Oblige ***** válasza:
90%

Nem. Az a múlt. Ha jelenben szeretem és normális (és gondolom az mert vele vagyok) akkor ez csak egy érdekes tény a múltjából. Én nem várom, hogy makulátlan ember legyen.

(amúgy meg jól kikérdezném, hogy milyen volt)

2019. jún. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Nem szakítanék, múltban történt
2019. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
56%
Nem, hisz a múltban történt, nincs jelentősége.
2019. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
43%
Igen. Mert ez igénytelen dolog,biztos a jófiú álarc mögött egy szexmániás gyökér. És ki tudja milyen nemibetegségeket szedett össze. Tudom,hogy itt a gyakorin a qrvák igényesebbek és tisztábbak mint egy tisztességes családanya, de én most a valóságra vetítettem a kérdést.
2019. jún. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Egészen értelmesek a kommentok.Köszönet
2019. jún. 14. 12:59
 7/30 anonim ***** válasza:
77%

Exem rendszeresen járt kupiba...

Majd jöttem én neki aki mellett ,,nem,,kell ilyen helyre járni... majd egy balzsamos éjszakán,mikoe össze jött a banda és a józanság igen csak szenderült a haverja elszólta magát,hogy mellettem is járt ilyen helyre. (Kint dolgozott német országban)

Neki volt orvosi papírja arról,hogy nem kapott el semmit...

Miután megtudtam már nem tudtam rá úgy nézni,és szét is mentünk

2019. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
7-es.Amit te irtal az megcsalás egy prostival.Teljesen erthető,hogy dobtad a tagot.Ezzel nincs baj.Nem birt a farkával,igy ment a levesbe..
2019. jún. 14. 13:26
 9/30 anonim ***** válasza:
73%

"nem iszok"


Freud-i elszólás...

Ne így próbálj csajozni.

2019. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
50%
Nekem mondjuk nem lenne mindegy szerintem, hogy milyen prostikhoz járt. Tehát mondjuk aki fel tudja szedni az út széléről az igénytelen, üzbég kamionosokkal gumi nélkül szexelő cigány prostit az valószínűleg tényleg egy igénytelen, semmirevaló ember akinek mindegy csak lyuk legyen. De vannak azért "igényes" prostik, akik házhoz járnak meg nem fekszenek le azért akárkivel. Ezt el tudnám nézni valószínűleg.
2019. jún. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!