Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne érezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne érezzem magam amiatt rosszul, mert velem szakítottak?

Figyelt kérdés
Tudom hogy aki szakít az nem sérül egyáltalán. Igaz csak 3 hónapig tartott, de nekem fáj. Annyira mondta hogy mennyire szeret, meg hogy soha nem bántana meg, én vagyok élete szerelme, mégis szakított. Én nem próbálkoztam be nála. De azt hittem hogy szeret, én hülye meg elhittem. Még mérges is volt rám, mikor egy hét után nem hittem el neki hogy örökre együtt maradunk. Igaz a szakítás óta eltelt 3 hónap, de én még mindig rosszul érzem magam. Az jár a fejemben hogy én semmit nem érek, csak úgy előfordul hogy rám tör a sírás. Rossz más boldog párokat látnom, míg én egyedül vagyok, mint mindig. Le is fogytam 5 kg-t. Lehet depressziós lennék?
2019. jún. 15. 14:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, általában a férfiak szakítanak nagyrészt, és nekik nem fáj semmi.
2019. jún. 15. 14:07
 2/4 anonim ***** válasza:

A szakító fél is sérül..Nekem nagyon nehéz volt minden exemmel szakítanom, azzal is, akit amúgy nem szerettem szerelemmel, sőt azzal is, aki az agyamra ment a végén.


De igen, sokkal egyszerűbb kiheverni, mint, ha dobnak.


Nyugodtan érezd magad rosszul, marhaság, hogy nem lehet. Nézz depis filmeket, hallgass szomorú számokat, nyugodtan éld át a negatív érzéseidet is ahelyett, hogy elnyomnád őket.


Rendben van, hogy rosszul érzed magad.


Idővel elmúlik, addig pedig csináld azt, amit szeretnél.

2019. jún. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"a férfiak szakítanak nagyrészt"


Hát, azért ez így nem teljesen igaz, általában nemtől függetlenül az szakít aki eleve keményebb, "talpraesettebb", illetve kezdeményezőbb.


Sajnos a végén előadott mesék, azok amik. Mesék. Nem szabad komolyan venni, utólag pedig főleg nem. Bármilyen "megkeseredettnek" hangzik ez, az olyan mint egy díszítősor a kivégzőparancs alján, aztán szépen feldíszített teremben kerülne rá sor, hangulatvilágítással. Az elítéltnek úgyis mindegy, de a parancs kiadója megnyugodhat, hiszen "szép lezárás volt".


Ja. Anyád.

2019. jún. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egyetlen dolog amit nem szabad: úgy érezni,hogy nem érsz semmit.


sír, gyászold meg, aztán engedd el.


engem is dobtak nem rég, másfél hónapra rá már az új emberrel élt együtt.:)

van ilyen,ezen sajnos mind keresztül megyünk.

majd jönni fog olyan,aki valóban szeret. vele nem passzoltál, de hidd el, idővel rá fogsz jönni,hogy jobban jártál így.

2019. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!