Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férfi is unja már ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi is unja már ezt az egész nők utáni versenyfutást?

Figyelt kérdés

Felsorakoznak a kisbikák...a kis csacsik...mindenki szépen fésülve, jól felszerelkezve érkezik.

Illatfelhő lengi körül a kandúrokat, majd eldördül a startpisztoly és indul a hajsza!

A véres összecsapás a nőkért, hátha az egyiknél célba érünk.


Itt minden megengedett, egymást tiporják el a vágtató férfiak, harapdálják a másik torkát, a nők pedig eközben gondosan szelektálnak.


Végül a szerencsésebb ifjak mőkkel távoznak.


Aztán érkezik a második felvonás, a felvonulás! Amikor ezek az újdonsült párok döngetik a mellüket a népnek, hogy nézzétek! Mi együtt vagyunk! Ezt nap mint nap láthatjuk a közösségi médiákban, ahol az arcunkba tolják a szerelmüket nap mint nap a szerelmesek.


De miért kéne folyamatosan ügetni, kergetni a nőket, ha egyébként általában leszarnak? Kicsit túl nagy a felhajtás úgy érzem!


Én flegma ló lettem és vágtatás helyett elfeküdtem a fűben, nem érdekel többé a hajsza.


Más is van így ezzel?


F/27


2018. ápr. 17. 08:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Felfedezted az állatvilág első számú törvényét. Annyival jobb a helyzeted mint a tényleges kisbikáknak, vadlovaknak, hogy te valószínűleg megúsztad anélkül, hogy a sikeresebb hímek bevertek volna párat a próbálkozásaid közben.


Ha nőt akarsz, azt valahogy meg kell szerezni, maguktól nem fognak a f..odra repülni. Ha ez nem tetszik, akkor marad a fűben heverészés.

2018. ápr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

Nőként én is jobban örülnék, ha nem lenne utánunk hajsza. Lenne időnk megfigyelni, képet kialakítani a másikról. Eldönteni ki az aki valóban nekünk kell.


Sokkal nyugisabb lenne az élet és kevesebb a frusztráció mindkét fél részéről.


Én ezért mondtam le a sminkről. A feltünő ruhákról. Nem akarok dekoratívabb lenni mint vagyok. Azt akarom hogy amelyik engem választ azt szeresse a szürke énem is.

2018. ápr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nem kell hajszolnom mert hozzàm jönnek a nõk.

Igen illatfelhõben vagyok,hajam belõve,kivagyok gyurva,megtanultam kommunikàlni velük.


Ennyi,nekem nem kell kajtatnom,mivel a lényeg vonzóvà vàllunk.

2018. ápr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
utolsó azt is tedd hozzá hogy nettó 1 milliót kereső informatikus vagy.
2018. ápr. 17. 08:37
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Te nem flegma ló vagy, hanem egy sánta öszvér. A többi ló éli békésen az életét, te meg csak messziről bámulod a kancákat és közben arra vágysz, hogy végre téged is észrevegyen az egyik. De mégis melyik ló akarna egy öszvért?
2018. ápr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%

Ti 5en nagyon kis kezdők vagytok ám. 😃😃

De meglássátok, majd megtanulkátok, mi fán terem a PÁRkeresés.

2018. ápr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Kb 2013 ban meguntam azóta nem jobban érzem magam mint valaha
2018. ápr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%
Na megjött vixen, a kettyós élettanácsadó, aki úgy osztja az ész a párkeresésről, mogy még életében nem ért nőhöz.
2018. ápr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Azért Lazy Lover se semmi, 2013-ban megunta a párkeresést ezért még öt évvel később is napi szinten tolja a hülyeségét a felnőtt párkapcsolatok témakörben :) Nekem nem úgy tűnik, hogy megunta volna. Inkább csak mai napig frusztrált.
2018. ápr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%
8#, ment a zöld pacsi. :)) Pici vagy még. :))
2018. ápr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!