Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom elfelejteni a múltat és elfogadni a sorsomat?

Figyelt kérdés
Időt kért a barátnőm majd megcsalt a egy haverommal majd kibékültünk de semmi nem volt olyan mint régen, mert nem tudtam elfelejteni amit tett így külön váltunk.Aztán még így is hiányzott nem tudtam elfelejteni.Aztán megismertem egy aranyos szimpatikus csajt aki velem egyidős de szerintem nem lesz belőle kapcsolat.De valamiért megint felütötte a fejem a gondolat hogy miért árult el a volt barátnőm, miért kellett mindent elcseszni-e, és miért vagyok akkora pancser hogy azóta senkivel nem tudok kapcsolatot kialakitani (vagy nekem nem szimpi a csaj vagy én neki). Néha úgy érzem könnyebb lenne feladni az életem mert nem szeret senki és tök fölöslegesen vagyok a világon :(
2019. jún. 16. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kva miatt mit bankodsz amikor vannak normális lanyok is? Akik majd nem dugnak félre stb..
2019. jún. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szar ügy..

Nagyon nem vagy még túl az exen. Ne is próbálj még komoly kapcsiba belemenni, inkább csak könnyedén szórakozz, tereld el a figyelmed, ahogy tudod.

2019. jún. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!