Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől még szeretem a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől még szeretem a párom? Vagy ez azt jelenti, hogy nem?

Figyelt kérdés

Van párkapcsolatom, mostanában voltak problémáink de amúgy már tudom, hogyan lehetne helyrehozni és amúgy meg vannak jó pillanataink is, sőt, bizonyos szempontból nem is kívánhatnék a páromnál jobbat.

Van valami, ami viszont nem hagy nyugodni. Szóval nekem ő az első kapcsolatom de felkavart mostanában egy régi szerelem. Pontosabban, van egy srác, akivel nem volt köztünk kapcsolat de tetszett nekem régen. Lehet nem fogjátok elhinni, de előre kérlek, hogy ne hitetlenkedjetek, a kérdésre válaszoljatok. Szóval egy híres emberről van szó. Régebben a rajongója voltam, sikerült kapcsolatba kerülnöm vele, de nem személyesen, hanem neten keresztül írtam neki. Azt hittem nem is fog válaszolni de mégis írt. Tulajdonképpen nem is egyszer. Másfél éven keresztül írogattam neki meg ő nekem. Akkor még volt bennem egy kis átlag rajongás is de tetszett is, mint férfi. Szerintem valamennyire én is tetszettem neki de ebben nem voltam teljesen biztos. Szóval, ez még régebben volt, utána el is felejtettem, évekig nem is érdekelt, akkor már vele se tartottam a kapcsolatot de a jelenlegi páromat se ismertem. A párommal már egy jól kialakult kapcsolatom van, úgy értem, ha nem is költöztünk össze de bőven túl vagyunk az ismerkedési fázison, bemutattuk egymást a szüleinknek, ismerem a haverjait, vannak közös emlékek. Ez a régi srác éveken át nem érdekelt, azt is elfelejtettem, hogy létezik. Viszont valahogy véletlenül a napokban vagy 1 hete megláttam a neten egy hírt, hogy eljegyzése volt és azóta mintha felszínre hozta volna a régi emlékeim róla. Nem most volt eljegyzése, már régebbi hír volt, csak én későn láttam. Szóval évekig nem érdekelt és most azóta olyan furcsa érzés, hogy az, akivel régen magam is beszéltem, sőt, reméltem többet is meg egyáltalán, akivel évek óta nem beszéltem, azóta mik történtek vele. A párommal meg boldog vagyok, van, hogy egészen elfelejtem ezt a srácot de van, hogy eszembe jut. Amúgy akkor amikor megismertem még kevésbé volt ismert de azóta még a karrierjét se követtem nyomon. Szóval, normális, hogy gondolok néha rá ha amúgy szeretem a párom? Szerintem a "mi lett volna ha" érzése motoszkál bennem. Persze egy sztárhoz nem egyszerű közel kerülni de ettől függetlenül. Tulajdonképpen már az is nagy dolog volt, hogy beszélgethettem vele, sőt, skypeoltam is vele amúgy, szóval biztos hogy ő volt, mert megkérdeztem, hogy felvehetem-e, ő meg megengedte.

Egy privát e-mail címén írtam neki először amúgy de hogy az hogy lett meg nekem, azt nem akarom részletezni.

Nem is ez a lényeg, hogy hol írtam neki hanem hogy ugye ettől még szeretem a párom? Gondolom már nem vagyok belé szerelmes, különben az eljegyzése előtt is érdekelt volna. Vagy épp hogy érzek iránta valamit, különben hidegen hagyna az eljegyzése? Amúgy nem akarom elhagyni a párom, főleg nem miatta de zavar ez az érzés. A helyzetet nehezíti, hogy ismert ember, így a neten is írnak róla, ott is ha eszembe jut rá tudok keresni. Persze ez önuralom kérdése.

Szóval ugye ettől még szeretem a párom? El fog múlni ez az érzés fokozatosan? Nem jut minden nap eszembe de néha-néha csak úgy hirtelen.


2019. jún. 16. 22:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Kicsit bűntudatom is van emiatt, hogy eszembe jutott meg gondolok rá.
2019. jún. 16. 23:55
 12/17 anonim ***** válasza:
25%

UNCSI


Hány éves vagy? 12 évesen az ember kinövi a "sztárok" iránti rajongást. Ez iszonyú szánalmas. Még csak nem is az exed, csak beszélgettetek.


Ha az exed lenne, normális lenne, hogy kicsit megérint az eljegyzése, senki se akarja, hogy az exe előbb érjen révbe, mint ő. De így?

2019. jún. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
06: 36: nem érdekelnek ilyen kommentek. Tudom hogy az ex más de mindenkire más van hatással. Nem az volt a kérdés hogy szerinted szánalmas-e.
2019. jún. 17. 06:45
 14/17 anonim ***** válasza:
47%
Igen, látom, az a kérdés, hogy szereted-e a pasid. Hát ha ezt nekem kell eldönteni, akkor megérett a világ a pusztulásra. Fejezd be a hisztit.
2019. jún. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mi a problémád? Netán leakarod cserélni a barátod ezzel a sztrárral? Vagy mit akarsz tulajdonképpen? Szerintem te sem gondolkodtál el ezen tulajdonképpen.


Szerintem ha nekem is akadályt jelentene egy kapcsolatban, hogy valami random sztár után rajongok és “szerelmes vagyok belé”, akkor sohasem lett volna egy jól működő kapcsolatom. Szerencsére elég érett vagyok és képes vagyok értékelni olyan emberi értékeket, mint bizalom, összetartozás, elmélyült kapcsolat, nem az ilyen felszínes rajongás vonz.

2019. jún. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nem akarom lecserélni.Az érdekelt hogy az, hogy gondolok rá az ugye nem azt jelenti hogy a párom nem szeretem?

Bár valaki meg az exére is gondol néha, mégse akar vele összejönni. Bár ebbe nincs tapasztalatom.


Meg nem is igazán értettem most hirtelen miért gondolok rá megint, miért jutnak eszembe az emlékek, miért foglalkoztat megint csak az eljegyzés miatt, mikor évekig azt is elfelejtettem szinte, hogy van. Erre keresem a választ.


Meg amúgy az is kérdésem hogy mit csináljak. Próbáljam teljesen elfelejteni vagy nem kell ezzel erőlködni hanem maradjon meg egy szép emléknek.

2019. jún. 17. 08:57
 17/17 anonim ***** válasza:

ez egyáltalán nem zárja ki, hogy szereted a párod, itt a gyakorin vannak állandó nőgyűlölők, (pl 31f ;) irigyek, rosszindulatúak de azért akad pár normális...szval így elég színes válaszokat kaphatsz, majd eldöntöd kire hallgatsz


ezt még párszor érezni fogod az életed során vele vagy mással, nekem is "rosszul esik" vagy nem is tudom, fura érzés fog el, ha az egyik exemnek gyereke születik, vagy a másik házasodik, ezek 4-5 éves kapcsolatok voltak, de egy egyéjszakásom esküvője is "zavart" viszont 100%-ig mondom neked én biztosan nem akarnék már egyiktől sem semmit...talán csak a női egónk bántja ezek tudata, mert mi nők szeretünk egymással rivalizálni, mégha nem is egyáltalán nem érdekel a pasi semmilyen szinten már

2019. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!