Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám rávenni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám rávenni, hogy elmondja?

Figyelt kérdés

Barátommal 4 hónapja vagyok együtt, mindent meg tudunk beszélni, semmi gond nincs a kapcsolatunkban egy dolgot leszámítva. Sok ajándékot vesz nekem, drága (nem meki szintű) helyekre visz, elég jó kocsija van (6 éves valamilyen Toyota, bőrüléssel, automata váltóval), és ha megkérdezem tőle, miből, nem mondja el, mindig csak nyugtat, hogy nem illegális, és nem a testét árulja. Én mégis aggódom érte. 19 éves, egyetemre jár.


18/L



2019. jún. 17. 12:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a szülei nem szegények, de szerintem annyira nem tehetősek, hogy ennyi pénzt adjanak neki. Ráadásul van két testvére is.
2019. jún. 17. 13:00
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Apuci anyuci tolja alá a lóvét. Mit nem értesz ezen?
2019. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, a szülei nem szegények, de szinte biztosan nincsenek tele.
2019. jún. 17. 13:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akárhogy nézem, egyáltalán nem normális egy kapcsolatban eltitkolni, h miből él az ember...
2019. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem vagytok annyira régóta együtt, hogy ne lehetne titka előtted. Kérdés, hogy megbízol-e benne, elhiszed, amikkel megnyugtat? Ha igen, akkor még legyél kicsit türelmes, hátha később elmondja magától.
2019. jún. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!