Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a viselkedéséről?

Figyelt kérdés
Nem tudom mire vélni. Van egy fiú, akivel instagramon tök jóba lettem. Semmit nem akarunk egymástól, ő meleg, én leszbikus. Mindketten tudjuk, hogy mi a másikkal a pálya. Viszont értékrendben, emberileg tök jól elvagyunk, nevetünk, beszélgetünk. Közben kiderült, hogy egy edzőterembe is járunk. Egyszer úgy adódott, hogy bemutatkoztam, hogy velem van ilyen jóban, mert pont ott edzett, ahol én edzettem. Az eset óta is jóban vagyunk instagramon, az edzőteremben azóta nem sokat láttam. De minden alkalommal, mikor igen, akkor eljött mellettem, de nem köszönt, csak láttam a szemem sarkából, hogy néz, mikor elhúzott mellettem. Ilyenkor szerintetek mi van? Nem igazán értem a dolgot. Ma viszont annyira berágtam, hogy ez már párszor előfordult, hogy elhatároztam, többet nem beszélek vele. Levegőnek nézem. Szerintetek mi lehet az oka ennek a viselkedésnek?

2019. jún. 17. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Online könnyen adja a lazát, illetve könnyen megjátssza magát. Ettől függetlenül még élőben lehet be... ari, meg bunkó is. A helyedben hangosan ráköszönnék, csak hogy érezze a törődést.
2019. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
95%
Ma sem sikerült bebizonyosodnia, hogy létezik igaz férfi-női barátság. Pedig ez a meleg-leszbikus felállás ígéretes volt.
2019. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!