Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem gyávák a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gyávák a férfiak manapság?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és úgy veszem eszre nagy problemak vannak ezzel manapsag, sokan felnek kezdemenyezni, engem meg sosem hivott senki szobam randira pl., mindig csak valamelyik kozossegi median, azutan hogy egy helyen tartozkodtunk... pedig siman ott lett volna a lehetoseg

olyan lehangolo


2019. jún. 17. 22:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Pedig nem olyan szörnyen nehéz randira hívni egy lányt, csak általában nemet mondanak. 😂😂
2019. jún. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
22%
Hozzám költözöl, szülsz nekem pár gyereket? Cserébe eskü elviszlek randizni, meg minden.... vagy gyáva vagy? :p
2019. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

facebookon is vissze lehet utasitani barkit, viszont gyavak elviselni szemtol szembe

+ mindenki szivesebben mondana igen szemelyesen ez fix

2019. jún. 17. 23:04
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

sajnos az internet, meg ez a sok chat alkalmazás előbb utóbb teljesen kinyírja majd ükonokáink korára a szóbeli kommunikációt,

én láttam olyat hogy 1 méterről vibereztek egymással ;) nem hittem el, hogy ez létezik XD


jól érzed, sajnos erre tart a világ, a generációd, nem beszarik ők, csak erre szocializálódtak, ebbe nőttek bele, nekik így tűnik intimebbnek, és persze könnyebbnek


...de nyílván ha nem tudna rólad semmit, kiderítené kinek és hova írhat ;) ez is erőfeszítés ;)

2019. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Eljössz velem moziba?
2019. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Elég komoly eufemizmus férfinek hívni a korban hozzád illő srácokat. Ha úgy fogalmaznál, hogy gyávák manapság a fiúk.. Akkor pedig azt mondanám, hogy igazuk van. Régen nem pörögtek futószalagon a kapcsolatok. Nem látott mindenki száz meg száz nálánál sokkal jobb "partit" minden áldaott nap. Amire az ember eljut oda, hogy felállítja a stabil egzisztenciáját, stabilizálódik az értékrendje, képes és hajlandó komoly döntéseket hozni és felelősséget vállalni, tehát "férfivá érik" és kellő mennyiségű önbizalamt gyűjt.. Bőven túl idős, vagyis érett lesz hozzád. Szóval ez a huszonkettesek csapdája. Mert az érettebb és korban hozzád passzoló fiataloknak általában tartós és komoly kapcsolatuk van akik pedig később érnek, vagy nem kellenek neked, vagy félik az elutasítást.
2019. jún. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem éri meg ennyi... akik jól néznek ki eleve nem kell kezdeményezniük, mert van "udvarlójuk" így minek is vadásznának, válogatnak abból ami van, a többi meg nem kockáztat, van épp elég baja, neten elküldi 100 embernek ugyanazt az üzenetet, ha mind elutasítja az se gond, élőben viszont iszonyú megalázó a 100-hoz is oda menni.
2019. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
jol ertem, hogy kesobb, mikor "nő leszek", jobb lesz a helyzet?
2019. jún. 17. 23:20
 9/24 érdeklődő63 ***** válasza:
kérdező valami nem passzol a kérdéseddel nem vetted észre?
2019. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%

Ha a nők egyre flegmábban és lenézőbben utasítják vissza a férfiakat, akkor logikus, hogy egyre kevesebb férfi fog élőben kezdeményezni... Ez nem gyávaság kérdése, szimplán nem akarnak a saját fejük fölé köpni és várni, hogy rájuk essen.

Plusz nézd már meg a női válaszokat, amik arról szólnak, hogy kb. sehol se szólítsák le őket. Ezek után, miért lepődsz meg? Szerinted azt akarják a srácok, hogy zaklatónak kiáltsák ki őket?

2019. jún. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!