Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek számít, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek számít, hogy egy nő természetesen szép vagy csak akkor, ha súlyos összegeket költ magára?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki szemmel láthatóan nagyon tetszeni szokott a férfiaknak, sokan megnézik az utcán, igazán feltünő és szép nő. Viszont, ha eltünne róla a több százezres póthaj, a méreg drága smink, a természetesnek ható szemöldök tetoválása, az enyhe szájfeltöltése, a fél milliós (nem eltúlzott, hanem nagyon szépre megcsinált), műcicije, és nem tehetné meg, hogy több tízezres ruhákat hordjon akkor ugyanolyan átlagos lenne, mint a lányok többsége. Azt gondolom, hogy bármelyik nő lehetne ilyen szép, ha ennyit költene magára. A pasiknak számít egyáltalán, hogy valaki mennyit költ azért, hogy szép legyen?
2019. jún. 18. 10:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nyilván jobb ha smink nélkül is szép csak ugy simán naturan!
2019. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 érdeklődő63 ***** válasza:
7* köszönöm szépen az elismerést igazán kedves vagy. nem vagyok hozzászokva az ilyen barátságos viszontválaszokhoz. legyen szép napod!
2019. jún. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

"Azt gondolom, hogy bármelyik nő lehetne ilyen szép, ha ennyit költene magára."


Elég sok ismerősöm gondolkodik hasonlóan...

"Én is nézhetnék ki úgy, mint {X}, csak nekem nincs időm edzeni" - közben meg egy 130 kg-os zsírdisznó.

"Nekem is lehetne diplomám, meg vezető beosztásom havi nettó félmilláért, de én nem tanultam tovább" - valójában mindig is nagy ívben sz@rt az iskolára és most minimálbérért melózik valami raktárban.


És sorolhatnám... Az igazság az, hogy az eredmény számít, nem pedig a "mi lett volna, ha...".

2019. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 piroska és a farkas ***** válasza:
Én nő vagyok, a férjem szinte naponta hangoztatja, h milyen gyönyörű vagyok ( szàmàra). Utoljàra tizenévesen volt egy szempillaspiràlom, anyukàmmal közösen, azóta az sincs, mert még egy szàjfényt is letörlök, annyira zavar, h nem én vagyok. Az àpoltsàg persze alap, de ha bàrmit tennék magamra, a férjemet kifejezetten zavarnà, ahogy engem is, szeretem, h reggelenként nem kell" megcsinàlnom" magam.
2019. jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 acelsziv ***** válasza:
Egy magára valamit is adó FÉRFI nem kezd egy implantoszaurusszal. Azt meghagyjuk a felszínes balfékeknek.
2019. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az aki szép, az reggel is szép, amikor ébred, még ha össze is gyűrte az ágy ... 😊
2019. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Számít, natural szép legyen. Ez persze ne km-es hónaljkutyát jelentsen. 31F
2019. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen, jó a természetes szépség.
2019. jún. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!