Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi igaz abból, hogy egy nőnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi igaz abból, hogy egy nőnél mindennap be próbálkoznak?

Figyelt kérdés
Én nem így vettem észre.
2019. jún. 18. 14:00
 1/6 Béla. A Király. ***** válasza:
Az is igaz, hogy egy nőt minden nap elütnek a zebrán.
2019. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, fővárosban koldusok az aluljáróban egy "van egy kis aprója" dumával, vidéken a kisebbség a vasútállomáson egy "csájé adsz tigit"? kérdéssel.
2019. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem minden nap, de biztos többszor próbálkoznak be náluk, mint nálunk a nők! :D
2019. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ma pl feltűnően megnézett két középsulis srác a buszon. Mondjuk ezt nem igazán mondanám "próbálkozásnak", de már ez is több, mint ami egy átlag hétköznap történni szokott ilyen téren.
2019. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

28 éves vagyok, nem vagyok nagyon csúnya vagy ilyesmi, csak átlagos, és egész életem során összesen 2 idegen próbálkozott be nálam. Azt nem számítom próbálkozásnak, hogy egy munkás suttyó tahó utánam kiabál, hogy "baxnálak" vagy ilyesmi.


Ha az is számit, akkor számtalanszor előfordul, mert olyan környéken dolgozok, ahol ezek sosem fogynak el...

2019. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még ha az útmunkás füttyögést, "sunáználak"-ot stb. is belevesszük, akkor is kb. 2-3 havonta egyszer próbálkoznak be nálam kb. (azt nyilván nem számolom bele, ha vki távolról néz, de nem jön oda, vagy csak az időt kérdezi meg, és elkullog, pedig akart volna valamit, mert ezekről honnan tudhatnám, ugye)
2019. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!