Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedésnél nálatok bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél nálatok bele férne ha 2-3 napig nem keresnétek egymást vagy ti mindennap kommunikáltok? 25f

Figyelt kérdés
2019. márc. 24. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

Hmm. Nekem még egy olyan komoly kapcsolatom se volt, ahol az ismerkedéstől kezdve ne kerestük volna egymást minden nap. Na nem órákra kell gondolni, de még az elfoglalt napokon is volt a másikra öt percünk.


Akivel ez nem volt meg, az sima lenge kapcsolat volt, ahol az se hatott volna meg igazán, ha másnap szakítunk.

2019. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Mivel nálam csak komoly kapcsolat játszik ehhez szerintem hozzátartozik, hogy beengedjük a másikat az életünkbe. Nekem nem férne bele ha valaki 3 napig annyit se kérdezne, hogy mi újság. Ha még csak ismerkedési szakasz akkor is baromi fontos, hogy érdekelje mi van velem. Nem kell minden nap kisesszét írni egymásnak vagy órákig telefonálni (bár én mondjuk ezt részesítem előnyben), de azért legalább este beszéljük már át, hogy kivel mi történt. Vagy ha lát valamit amiről tudja, hogy tetszene akkor küldje el, ha történik vele valami izgalmas akkor mesélje el. Szerintem ahol ezek nincsenek meg az a kapcsolat nem halad sehová és később is ilyen lesz.
2019. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Nekem belefér, mert általában elfoglalt vagyok, sőt, pont azokat rázom le a lehető leghamarabb, akik túlságosan tapadnak, én párkapcsolatban sem akarok a párommal összenőve létezni. Van életem, van munkám, vannak teendőim, van, amikor jobban el vagyok havazva, és semmi kedvem még cseverészni is, inkább ledőlök aludni nap végén.
2019. márc. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Én igénylem is a szüneteket, meg mindennapi teendők miatt nem is érnék rá. Egy kapcsolat sem arról szól, hogy sülve-főve együtt vagyunk. Egyszerűen vannak napok, amikor max annyi a párommal töltött idő, hogy együtt alszunk.


26f

2019. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedésnél ha valamelyik fél úgy gondolja hogy eltűnik pár napra, az egyértelmű jel. Nem azt mondom hogy éjjel nappal írni meg hívni kell egymást, de azért a napi pár üzenet, beszélgetés jó ha megvan. 2-3 napig nem nyekken, nálam felejtős.
2019. márc. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első pár hónapban szerintem mindenképpen fontos, hogy legalább napi pár üzenetváltás legyen, nem kell telefonálgatni órákig vagy egyfolytában irkálni, de azért napi kihagyások ne legyenek már.. kicsit úgy érezném, hogy nem is érdekli mi van velem.
2019. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!