Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen tényleg létezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen tényleg létezik?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy ismerősöm akinek több haza is van. Beszélgetünk és el mesélte h9gy h9gyan miként szerzet házakat. Első házat a feleségétől szerezte. Mármint csak a felét. Már kezdetekben is csak ezért ment hozzá. Nagyon sok pénzért adták el és a feléből van egy külön háza. A többit kicsit szellemileg visszamaradot nők tol vagy 40 - 50 körüli elvalt magányos asszonyoktol csalja ki a házakat.

2019. jún. 19. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kamu. A feleség házasság előtti házának a fele soha nem lesz a volt férje.

Egy 40-50 körüli nőnek, ha nem sik hülye, több esze van ennél.

2019. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a kérdés, vagy a fickó sztorija kamu.
2019. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehetséges, hogy butább nőket vesz rá valahogy, hogy az ő nevére írassák a házukat. Nekem is van ilyen ismerősöm, akit kb bármire rá lehetne venni. Mondjuk ez nem változtat azon, hogy az ismerősöd egy ingyenélő, manipulatív szemétláda.
2019. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egészhez annyit, volt olyan nő, aki ha hozzá költözök, vele maradok. Nekem ajándékozza fél lakását. Egy szerelmes nő, sok önpusztításra képes.
2019. jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ismerek egy cigányt, igaz ő trükkök százait (köztük egy feltehető felbujtás a nő rokonai ellen) vetette még be, mire megszerezte a ház felét. Be is hozta rögtön a "rokonságot". Annak a városrésznek azóta züllés a sorsa, egyre többen vannak arrafelé.


Rip ófalu városrész.

2019. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Karma is a bitch :)
2019. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pontosan. Ismertem öreg nőktől házakat "kicsalókat".


Ha jól tudom külföldön vannak a börtön elől, de arról már fogalmam sincsen, hogy emiatt vagy voltak más dolgaik is.

2019. jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet én is.
2019. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!