Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján 100% hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján 100% hogy nem tetszem neki?

Figyelt kérdés

A napokban bejelöltem egy lányt, akit látásból ismerek, és nagyon tetszik. Majd néhány nappal később feltöltöttem magamról egy egész tűrhető képet. Sok lány reagált rá, (közöttük volt az anyukája is) de ő nem.

Ha még csak annyit sem tett, hogy like-olja akkor fölösleges volna kezdeményeznem, ugye?



2019. jún. 17. 09:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Úristen!! Hová süllyedt az emberiség?!

Kisfiú, miért nem írsz rá, ha valamit akarsz tőle? A like pedig semmi se jelent.

2019. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ez csak egy jó megfigyelés lehet. Már észrevettem, hogy azoknak, akiknek tetszem és szeretnének valamit, azok jelölgetnek, imádják a képeim, míg, akit nem érdeklek azok nem adják a tudtomra egyáltalán.

Hiába akarok tőle valamit, ha ő nem. Fölösleges visszautasításokat pedig nem szeretnék elszenvedni.

2019. jún. 17. 09:33
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi van, sérti az egódat, hogy most nem hullik minden az öledbe csak úgy, hanem meg is kell küzdeni azért?

Miből tartana ráírni, hogy szia, hogy vagy, hogy telik a napod?

De te még agyilag éretlen vagy, majd felnősz remélhetőleg.

2019. jún. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂
2019. jún. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem sérti egyáltalán, rosszul értelmezted. Tennék érte, persze, csak ha tudnám, hogy van értelme. De elvégre ez már egy jel lehet arra, hogy fölöslegesen próbálkoznék. Hiába tagadja bárki is, minden lány like-olni szokta annak a képét, aki tetszik neki...
2019. jún. 17. 09:44
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy értelmesen gondolkodó felnőtt férfi pedig azonnal ráír a csajra, ha ő visszaigazolta, hogy ha akar tőle valamit.
2019. jún. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"bejelöltem"... :D :D :D Akkor ezért van már mindenkinek 2000 "ismerőse".


Gyerekek! Most komolyan! Élőben már senkinek nem megy a dolog? Vagy égő? Vagy a telefon nyomkodások közepette erre nincs idő? Vagy a 0-24-es zenehallgatás nem engedi?


Akkor minek élőben egy lány vagy egy fiú? Kissé abszurd irányba haladnak a dolgok, hogy internet nélkül már a társadalom nagyrésze meghal.

Aztán abból kigondolni a folytatást, hogy "belájkolt-e".

Mi lesz 10 év múlva? Mindenkinek lesz egy online csili-vili szuper szexi avatarja, a valóságban meg ott rohad egy szoba sarkában a lehúzott redőny mögött, besápadt arccal, kiüvegesedett szemekkel egy monitort bámulva.


B+. Kell egy nő? Ismerkedj élőben. Jajjj, nincs rá idő, nincs rá lehetőség... nincs a f**zt, ne a kifogásokat keressétek már könyörgöm!

2019. jún. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Tehat csak azert raktal fel uj kepet, hogy leteszteld, hogy vajon mit reagal ra a csaj?

En ritkan lajkolok kepet facen, es egyaltalan nem kattogok azon ha egy kepere kevesebb lajk erkezik. Nem jelent semmit!


Viszont ha szerinted igen, akkor konyveljuk el, hogy nem jossz be a lanynak es kesz. Ennyike.

2019. jún. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem csak azért tettem fel, feltöltöttem volna amúgy is, de igen, kíváncsi voltam arra is, hogy reagál rá vagy sem.

Ha szerintetek hülyeséget beszélek akkor nem könyvelem el, de az én megérzésem ezt mondja.

2019. jún. 17. 10:17
 10/16 anonim ***** válasza:

A legbiztosabb ha rairsz, hogy mi ujsag?


Had kerdezzem mar meg: te hany kepet lajkoltad eddig?

2019. jún. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!