Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetértetek abban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek abban, hogy fussanak csak a lányok utánunk, ha akarnak valamit?

Figyelt kérdés

Saját példámból tanulva rájöttem, hogy hiába teszek bármit meg egy lányért, ha ő ezt nem értékeli, aki meg szeretne tőlem valamit az mindent megtesz.

Azóta mintha kiábrándultam volna belőlük, és félvállról veszem az összeset. Nem veszek nekik semmit randira. Ha valamin megsértődnek akkor hát legyen, nem próbálok meg békülni, majd jön másik úgyis, ha meg nem nekem úgyis jó.

Van más is, aki így gondolja, vagy ti próbáltok tenni a lányok kegyeiért?



2019. jún. 22. 21:07
1 2 3
 1/24 Lazy Lover ***** válasza:
91%
nyugi nem fognak úgy is van 200 másik pasi
2019. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Páran mégis megteszik...
2019. jún. 22. 21:10
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szombat esti troll. :D
2019. jún. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Álmodj királylány...
2019. jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nem álmodom, troll sem vagyok.

Feltettem egy kérdést, normális válaszokat vártam. Biztos van olyan is, akire rá sem néznek a nők, de attól még nem mindenki ilyen.

2019. jún. 22. 21:16
 6/24 anonim ***** válasza:
11%
Én egyet értek veled. Csak el kell jutni idáig. Nem érdemlik meg az erőfeszítést, az az igazság. Állítólag a nő választ. :D Hát választhat, ha le se szarom... :D Küzdjenek nyugodtan egy kicsit, nehogy már még ez is az ölükbe hulljon...
2019. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Soha nem küzdenék férfiért. Miért tenném?
2019. jún. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
98%
Normális szituációban senki sem fut senki után. Minden jön magától, és akarjátok egymást. Nincs erőlködés, nincs harc...
2019. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Igen, így gondolom én is, ahogy mondod. Nyugodtan megmutathatják ők is, hogy fontos nekik az illető férfi.

Nem kell küzdeni, elvégre nem vagyunk a középkorban, ki beszélt itt küzdésről?!

2019. jún. 22. 21:20
 10/24 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez latod lehet. Sajnos én még ilyennel nem sokszor találkoztam.
2019. jún. 22. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!