Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan zavar, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar, hogy a barátom mindent kiposztol facebook-ra?

Figyelt kérdés
Úgy érzem túlzás, amit csinál. Minden nap van legalább 5 új posztja, ráadásul semmitmondó dolgokról. Például ahogy csinál egy selfiet, hogy vár a buszmegállóban. Vagy a pár évvel ezelőtti nyaralásairól rak fel képet. Vagy arról, hogy otthon van és semmit nem csinál. Zavar, mert gyerekesnek gondolom ezt. Mindketten 28 évesek vagyunk.
2019. jún. 24. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
28 évesen valóban furcsa egy kicsit, az én 20 év körüli ismerőseimnél ez gyakoribb jelenség, de szerintem nincs ebben semmi rossz, nem kell nagy dobra verni. Tolerálnod kell hogy neki van egy ilyen furcsa szokása és ennyi,én nem tekinteném ezt negatív dolognak.
2019. jún. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Agyilag éretlen, önbizalomhiányos, fb-on éli az életét. Beszéld meg vele, hogy nem kell ennyire fb függőnek lenni. De máskor azt is posztolja már ki, hogy sz..rik a wc-n, csak hogy teljes legyen az összkép, hogy nyílt könyvet csinál a saját életéből.
2019. jún. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Egy középsikolában tanítok (14-19 éves tiniket), ez a viselkedés már az ő korukban is ciki. Mellesleg a fiatalok már nem is nagyon használnak FB-ot, inkább instáznak, vagy youtube-oznak.

Semmiképp sem egészséges dolog 28 évesen úgy viselkedni, mint ahogyan a 8 évesek szoktak.

2019. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Jaj annyian vannak így... Két ember, akik totál nem illenek össze, de mivel felszínes mindkettő, így egy ideig eléldegélnek egymás mellett. Gáz.

Ha férfi kell neked, miért nem egy férfival vagy? Ha zavar a gyerekesség, miért egy gyerekkel álltál össze?

2019. jún. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Jogosan zavar igen! Engem is zavarna
2019. jún. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%

Persze hogy jogos!!!

Baromság amit csinál!

2019. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!