Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összebújva akarok aludni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összebújva akarok aludni a barátommal de ő mindig hason alszik és megsem ölel olyan rossz érzés így aludni h lefekszünk és ő elfordul. Mit csináljak elmondjam neki h engem ez zavar? 23l

Figyelt kérdés
2018. ápr. 27. 20:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
5%
Jaja mondd. De fura, hogy neki eszébe sem jut megölelni... Ha nem változtatna én szakítanék. 23L
2018. ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%

#1 szakítanál, csak mert éjszaka, amikor egyébként is aludni kell, nem ölel át? A kérdezővel együtt jó gyerekesek vagytok.

Öleljétek egymást egy ideig, de mikor elálmosodtok, szerintem az a normális és a kényelmes, ha mindneki megy a maga "útjára".

Én is a hasamon alszok és biztos nem ölelnék senkit egész éjszaka, el sem tudnék úgy aludni.

2018. ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
80%

Micsoda szakítóokaid lehetnek még, első válaszoló... :)



Én szinte csak hason tudok aludni. Oldalt is, de úgy nem, hogy valaki van előttem, olyankor alig kapok levegőt. Beszorítva érzem magam, terpeszkedve szeretek aludni. Barátnőm párszor szóvátette, elmeséltem neki, hogy ennyi, nem megy. Elég gyakran azért átölelem és mikor már félálomban van, akkor fordulok hasra.

Ő speciel megértette, hogy így nekem nem jó, de ha hasra fekszem, akkor hozzámbújhat. Él is mindig ezzel a lehetőséggel.:)


26f

2018. ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%

Azt megjegyezném, hogy nagyon jó az összebújás, én is nagyon szeretem, de percek múlva nagyon kényelmetlen úgy elaludni.


24/f

2018. ápr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
45%

#1

Tehát most már akkor is szakítani kell, hogy ha a másik nem kényelmes úgy aludni ahogy mi akarjuk.

Ti lányok meg a komoly kapcsolataitok a pitiáner, szakítós problémáitokkal már elég ahhoz, hogy az felforduljon az normális férfi ember gyomra.


Kérdező, te meg mit csinálj? Hihetetlennek tűnhet, de kinyitod a szádat és a hangszálaiddal hangokat képezve majd ezt értelmezhető beszéddel kinyilvánítva elmondod neki, hogy szeretnél úgy aludni vele, ahogy. Aztán kinek hogy lesz kényelmes.

23 éves emberek ilyen értelmi szinten tartanak és ők osztják itt az észt meg zavaznak le boldog-boldogtalant. Szánalom.

2018. ápr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
40%

Azt csináld, hogy elmondod neki.


Ha nem akar veled összebújni, akkor vagy törődj bele, vagy dobd egy olyanért, aki összebújik veled.


Talán még annyit megjegyeznék, hogy az élet nem bújócskából áll.

2018. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
De én már fekszek amikor jön munkabol ő akkor eszik utana elmegy fürdeni ,lefekszik mellém és elfordul.
2018. ápr. 27. 20:21
 8/30 anonim ***** válasza:
22%
1# vagyok én arra mondtam hogyha soha nem lenne hajlandó átölelni ha kérem akkor szakítanék.
2018. ápr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Átölel napközben meg puszilgat de én elalvás előtt szeretném. Nekem az is elég ha 5percre hozzám bujik
2018. ápr. 27. 20:25
 10/30 anonim ***** válasza:
24%
Nem kizárt, hogy megdugott egy másik nőt a Kérdezője pasija. Ki tudja.
2018. ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!