Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hasonlítom magamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hasonlítom magamat másokhoz?

Figyelt kérdés
Összehasonlítom magam más velem egy korúakhoz, és azt látom, hogy mások előrébb tartanak az életben pl. férje és gyereke van. Ez olyan rossz érzéssel fog el, hogy én meg egyedül vagyok. Volt már kapcsolatom, de nem jött össze, nem becsültek, velem szakítottak. N/28
2019. jún. 25. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is lárom, hogy xy régi osztálytársamnak gyereke született, férjhez ment stb. Aztan azt is lárom, hogy xy régi osztálytársam azt a gyereket egyedülálló anyaként neveli, mert a 22 éves pasija erre nem volt kész, meg azt is, hogy xy másik egy érettségi után kávéfőző asszisztensként dolgozik 150 nettóért. Úgyhogy ugy vagyok vele, hogy szülni nem nagy teljesítmény, barmikor szülhetnék, ha akarnék, viszont nekem van egy kiváló diplomám olyan szakon, amiért két kézzel kapkodnak és nyitva áll előttem a világ, mert én tanultam és dolgoztam és majd ha ugy döntök, akkor lesz gyerekem, akivel nem a 150 nettóból fogok tengődni. Ráadásul kellene most a halálnak egy éjjel bömbölő csecsemő, nekem ugyan nem :D
2019. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vajon hányszor fogod feltenni még ugyanezt a kérdést!???

Ennyire unatkozol!?

Menj ki emberek közé és ismerkedj.

2019. jún. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!