Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikészülök, hogy kezeljem ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikészülök, hogy kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

L/20

A párom bulikban szokott zenélni.

Eddig nem zavart, semmi bajom nem volt vele, mindíg ott voltam vele.

Kb másfél hónapja lebukott hogy képet küldözgetett más lányoknak, amíg mi nem voltunk együtt. (Nem mondanám szakításnak) Egy kissebb vita volt, kb 2 napig tartott

Kibékültünk, megbeszéltük.

de azóta telljesen kivagyok. Mondtam neki, hogy nem tudnék úgy bízni benne egy jó ideig.

Azóta zenélt már 2-3x és konkrétan beremegtem az idegtől. Nem is az hogy féltékeny lennék, mert ezt nem ennek titulálnám be. Csak rettegek attól hogy megcsalna, kikezdene valakivel. Ha csak belegondolok hogy nemsokára megint zenélni fog, a gondolatától is rosszúl leszek, begörcsölök és örülök ha nem hányom el magam.

Nem tudom mit kellene csinálnom, szeretjük egymást. Tudom hogy ő tényleg komolyan gondolja velem és hogy akkor egy "botlás" volt. De nem tudom magam megnyugtatni..

Talán szakítanom kellene vele? Tudja hogy nagyon ki vagyok. Ő is rosszúl érzi magát ezért, sajnálja a dolgokat. De fogalmam sincs hogy kezeljem, úgy érzem nem megy. Szeretem, vele szeretnék lenni. De nem akarom megakadályozni a hobbijában/jövőjében. És úgy érzem ez nekem nem tunda beleférni. mindennél jobban szeret és tényleg én vagyok neki a legfontosabb. De inkább kilépek az életéből mithogy elvárjam tőle hogy lemondjon az álmairól miattam.

Egyszerűen nemtudom mit kellene tennem. Ha szakitanék vele összeroskadna. ha velemaradok akkor meg én megyek ebbe tönkre. Nem tudom normálisan kezelni .. :(


2019. jún. 26. 07:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs bizalom, nem tud működni a kapcsolat.

Vagy bizonyítson, vagy engedd el.

2019. jún. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És milyen képeket? Intim? Mert akkor érthető a bajod de ha csak egy sima képet vagy félpucéron volt meg ilyenek abban nem látok semmi problémát és csak eltúlzod.
2019. jún. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A farkáról.

Meg szerintem az sem fér bele hogy irogat hogy béküljünk ki nagyon szeret nem akar elveszíteni, közben meg más p.csáknak képeket küld magáról, még ha félmesztelen is lenne akkor is kiakadnék. De sajnos a farkáról küldözgetett

2019. jún. 26. 08:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont azt hívják féltékenységnek, ha rettegsz, hogy megcsal.

Egyébként meg oda a bizalom - jogosan; - sose lesz olyan a kapcsolat, mint előtte. Szakíts inkább.

2019. jún. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezt csak te gondolod, hogy te vagy neki a legfontosabb.

Ezt mondta,és te el is hiszed...

Ne legyél már ennyire naiv, hogyha te ott hagyod akkor összeroskad..


Istenem....Aki másnak kuldozget intim képeket, az nem fog összetörni a hiányodtol.


Valószínű nem vagy neki elég ,vagy kell neki az izgalom.



Te csak szeretnél olyan fontos lenni neki, mint amit ő mond.

Nem H...e ám. Azt mondja amit hallani akarsz.

Közbe ki tudja mit csinál?


Hagyd ott a francba. Nem véletlenül ismerkedik más nőkkel.

2019. jún. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért ez így tök gáz hogy szalad utánad de közben nem is mert mással jól elvan. Hagyd ott a fenébe az ilyen hazug pasik nem érdemelnek bocsánatot
2019. jún. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Együtt lakunk.. Elvileg ideje sem lenne megcsalni, bármikor ellenőrizhetem az üzeneteit.. Pontosan tudom hogy hs akarja úgyis kitörli :/

Azt gondoltam elég vagyok neki.. Mindent megtettem azért hogy tökéletes legyen. Mindet megkapott tőlem.

Szexuális téren is "elégedett" volt velem mert nem vagyok egy darab fa szex közben. És én maximálisan tartom ezt az " amelyik kutya otthon jóllakik nem megy máshova enni" dolgot :/ :(

2019. jún. 26. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!