Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedési fázisban ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési fázisban ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Tök jól elvagyunk a sráccal, kb. 1 hónapja kezdtünk el ismerkedni, de az utóbbi időben hülye kérdéseket tesz fel.

Pl ha nem vagyok online messengeren jön a kérdés, hogy "pasizol?" és ezt már többször eljátszotta az utóbbi 1-1,5 hétben.

Nem tudom mire vélni az ilyen kérdést. Kérdeztem is tőle, hogy miért kérdez ilyet, adtam rá esetleg okot és nem tudott rá válaszolni.

Az utóbbi időben rengeteg csalódás érte, talán emiatt ilyen bizalmatlan? Nem bízik saját magában?



2019. jún. 26. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg amiatt. De ha ennyire nincs bizalom köztetek, akkor nem éri meg vele lenni, csak te fogsz sérülni. A másik meg az, hogy nem Messengeren éljük az életünket, már aki...
2019. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Halmai Annamária ***** válasza:
61%
Kezdj el mással ismerkedni. Az ilyen féltékeny idiótákat jobb messziről elkerülni. Egyfolytában féltékenykedni, hívogatni fog, és hisztériázni mint egy kisgyerek ha nem birtokolhat. Idővel ez csak egyre rosszabb lesz.
2019. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalomhiány és valószínű a múltbéli csalódásokon nem tudta túl tenni magát, ezért ennyire féltékeny. Ha nem fog változni, a te és az ő részéről nem fog kisülni semmi jó.

Ismertem olyan párt, akiknek már az együttlétnél ütött be a féltékenység, nem akarta elhinni hogy ilyen csinos a barátnője, meg túl jó ő hozzá, és szakítás lett a vége.

2019. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

Az a baj, hogy akit megcsaltak, az utána már sosem lesz a régi. Még ha nagyon törekszik is rá, akkor is megmarad a gondolat, mivel a megcsalás egy nagyon megalázó dolog, alapjaiban zúzza szét az ember önbecslését. (kivéve aki alapjáraton egy full egoista, akiről "lepattan", mert csak azért történt vele, mert ő "túl menő").


Aztán újra hinni - sosem fog már igazán.

2019. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Komoly sérelmek állhatnak a háttérben. Ha fontos, beszéltesd erről, ha nem, kukázd. 31F
2019. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Semennyire.


Ha ez egy honap utan elojon, zard rovidre a sraccal.

Komolyan mondom!

2019. jún. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát én gutaütést is kapnék, ha online offline állapot miatt magyarázkodnom kéne.


Nagyon gyorsan zártam rövidre kapcsolatot, mert az istenért nem értette meg az illető, hogy hétköznap 9-17óráig max az SOS üzenetre reagálok, nem telefonálgatok, mert dolgozom. Ott is jött, hogy biztos mással beszélek stb. ez pedig a hátam közepére sem kell.

2019. jún. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7


Aki nem mondja, az azért jobb, mert evidensnek veszi - mivel ő is megcsal téged. De ez így fair.

2019. jún. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

AZ ilyenek mindkét oldalról nagyon idegesítőek...


Van az embernek munkája, családja, egyéb feladata, meg ha elmegy a barátaival valahova, ahhoz is joga van (kapcsolatban is)

2019. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!