Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudják az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudják az emberek, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

2019. jún. 26. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudják, mikor van a szülinapod. Örüljél!
2019. jún. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mondod el, akkor sehonnan.

De általában vannak olyanok akikre ránézel és azt mondod hogy ő biztos hogy szűz.

2019. jún. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
@2 Azt mondod, de aztán kiderül, hogy már volt nővel.
2019. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik haverom barátnője eléggé szégyenlős volt kezdetben, nem akart vele előttünk csókolózni, stb. De azt nem tudom, hogy emiatt volt-e, ilyen dolgokról nem beszélünk. Később már előfordult, de ezek között olyan is volt, hogy épp búcsúzkodtak, stb. tehát azóta sem egyértelmű, de most már valószínűsíthető, hogy úgysem az.
2019. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valaki nem szociálisan retard, akkor nem látják, illetve nem feltételezik, még akkor sem, ha az illető valóban az.
2019. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert olvasták a 4926489218 korábbi kérdésedet.
2019. jún. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!