Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kellene viselkednem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene viselkednem? Ki mit gondol a szituációról?

Figyelt kérdés
Történet lényege, hogy egy férfi kollégámmal az utóbbi időben sokat beszélgettünk, egyértelmű, hogy kölcsönös az érdeklődés, ezt többször is a tudomásomra hozta. Személyesen munkán kívül eddig nem találkoztunk, majd tegnap meg is érkezett a magyarázat, barátnője van. Friss kapcsolat, pár hónapos. Elmondta, hogy rosszul érzi magát és hogy bárcsak egy kicsit hamarabb kezdtünk volna beszélgetni... Látom rajta és ő sem tagadja, hogy kicsit tanácstalan, hogy mit szeretne. Tiszteletben tartja a barátnőjét, abszolút korrekt, ezért is nem találkozunk munkán kívül, ugyanakkor szeretne jobban megismerni, gondolom, hogy könnyebb legyen dönteni. Ma kiderült, hogy pár nap múlva ugyanarra az előadásra megyünk színházba, Ő a barátnőjével, én barátnőkkel... Mindketten kicsit ledöbbentünk... Egy sorral lesznek csak lejjebb, lehet, hogy pont előttünk... Nem akarom látni őket, nem akarom tudni, hogy ki az a nő, nem akarom az enyelgésüket bámulni egész előadás alatt. Sejtem, hogy neki is elég kellemetlen lesz a helyzet. Ugyanakkor oda akarom tenni magam, hogy lássa, hogy igenis jó csaj vagyok és lássa a különbséget, hogy mit veszít. Nem tudom mire számítsak, hogyan kellene viselkednem. Nem akarom, hogy fájjon...
2019. jún. 28. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nezzel ki jol, azt csa. Nem kell tulkombinalni. A pasas a masik csajjal meg ugyebar mar nincs a tutiban, vagyis jobb pozicioban vagy. Mas kerdes, es ez persze kicsit red flag kene legyen, hogy a pasasnak alacsony az onbizalma, ha nem mer kilepni egy tre kapcsolatbol(ami csak par honapos) a bizonytalanert(erted).
2019. jún. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem azért, de hány éves vagy? 16?


Vedd elő a büszkeséget és mondd meg, h hagyjon békén, amíg kapcsolatban van.

2019. jún. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
25 vagyok... csak 3 hónapja vannak együtt. Nem voltunk köztünk semmi olyan, ami miatt nekem vagy neki rosszul kellene éreznünk magunkat. Nyilván nem is fogok semmibe beleállni addig, amíg az nem zárul le. De akkor is kellemetlen helyzet...
2019. jún. 28. 10:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasi nem szerelmes a barátnőjébe. Normális esetben az első 3 hónap tiszta rózsaszín köd, más nő nem is létezik a férfi számára. Ez az az időszak, amikor a legkevesebb esély van kikacsintgatásra. Hisz a férfi udvarol, meghódítja kiszemeltjét, akibe beleszeret, és akkor végre összejönnek... Végre megszerezte, végre a barátnője, se hall se lát a szerelemtől.

De ez a férfi, aki neked tetszik, nem így viselkedik a barátnőjével, tehát nem szerelmes... Csak úgy random össze jött vele, mert nem ismert jobbat (pl. téged). Azéet nyilván nem közömbös neki a barátnő, meg szeretne vele jól bánni, nem akar neki csalódást okozni... Ezért dilemmázik.

2019. jún. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebből se lesz semmi."Bárcsak kicsit hamarabb kezdtetek el volna beszélgetni"

A kezdődő kapcsolatát nem meri otthagyni azért,hogy randizzon veled...Később meg azért,mert már nagyon benne van.Max.félrelépés lenne belőle.De azért ne legyen igazam.


Nézz ki jól,és nézd levegőnek.És lehet tartani kéne a távolságot a munkahelyen,mert ennek így egyenlőre semmi értelme.

2019. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kollégával kezdeni amúgy sem érdemes. Több a hátránya, mint az előnye.
2022. jún. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!