Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire kezelitek diszkrét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire kezelitek diszkréten azt, hogy az adott személlyel kavartok, kavartatok?

Figyelt kérdés

Nincs kapcsolatom és egy buliban táncoltam,csókolóztam vele,arra nem került sor,mert elbizonytalanottam és hely se volt hozzá(életemben két fiúval volt eddig dolgom),de egy parkos részen azért közel kerültem a fiúhoz,sokat is beszélgettünk. Haza kísért utána,elérhetőséget nem cseréltünk,de úgy váltunk el,hogy ősszel tali egy újabb buliban és szeretne többet,mint tánc és csók.(nyáron elutazunk,gyakorlatok,stb.)

Nem reménykedek többe,de nem szeretném,hogy a srác emlékezzen erre.Sok a közös ismerősünk és akarva,akaratlanul össze fogunk futni és én elég zavarba tudok jönni.

Kérlek kerüljök a másik megbélyegzését,megítélését!


2019. júl. 1. 16:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Első mondatomból kimaradt,hogy egy fiúval.
2019. júl. 1. 16:48
 2/14 anonim ***** válasza:

Hacsak ezt nem neki mondtad, akkor készülj fel rá, hogy ki is beszélheti. Én megígérem, hogy nem mondom tovább senkinek.

32/f

2019. júl. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A helyzetből leginkább az következik, hogy a tini kategóriában kéne kérdezni.
2019. júl. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem. Annak annyira nem örülnék. Bár igazából ilyen alapon én is elmondhatom ezeket a srácról. De mi értelme lenne ezt elmondani?
2019. júl. 1. 16:58
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyetemisták vagyunk,egy helyre járunk és valószínűleg össze fogunk futni sokszor. Volt barátomat is egy buliban ismertem meg,vele is gyakran találkozom.
2019. júl. 1. 17:00
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem jártam tiniként bulizni,nem tudom,hogy ott mi van és mi nincs.:)

Azért írtam ide,ha rossz a kategória,akkor bocsánat érte.

2019. júl. 1. 17:02
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ petykafészek e a fiú vagy nem. A pletykafészkeknek csak publikus dolgokat mondunk, csak tökéletes állapotban láthatnak, mint egy nyilvános szereplés kb. Erre egyébként nagyon jók, tök jó marketinget csinálnak. Ha pletykafészek, akkor mondj neki olyanokat amiket a nyilvánosságnak szánsz, és hopp, mindenki tudni fogja :) Ez az 1 eset miatt meg ne aggódj, lehet hogy rendes a srác, ha meg nem akkor meg igazából ha nem lett volna semmi akkor is mondhatna dolgokat amiket kitalál.
2019. júl. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#4. Csak egy sztory és olyan véresen komoly nem is történt. Ennyi erővel babakocsit se tolj majd az utcán, mert akkor tuti levágják, hogy csókolóztál, sőt még meg is dugtak. :D

32/f

2019. júl. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi történik, ha valaki megtudja, hogy kavartatok? Semmi. Nyugi, nehogy ezen aggódj. Jól éreztétek magatokat, csókolóztatok. Egészségetekre!
2019. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Kicsit rosszul éreztem magamat másnap reggel,mert engem elég rövid száron fogtak gimis koromban,most is elég sok mindenben szigorúbbak a szüleim.:)

A srác amúgy rendes volt nagyon,régebben már be lettünk mutatva egymásnak,így ezért engedtem el magamat egy picit.

És én tényleg mindenen lovagolni szoktam,szóval már előre félek,hogy egyszer babakocsit fogok tolni és mi fog akkor történni.:D

2019. júl. 1. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!