Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire kezelitek diszkrét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire kezelitek diszkréten azt, hogy az adott személlyel kavartok, kavartatok?

Figyelt kérdés

Nincs kapcsolatom és egy buliban táncoltam,csókolóztam vele,arra nem került sor,mert elbizonytalanottam és hely se volt hozzá(életemben két fiúval volt eddig dolgom),de egy parkos részen azért közel kerültem a fiúhoz,sokat is beszélgettünk. Haza kísért utána,elérhetőséget nem cseréltünk,de úgy váltunk el,hogy ősszel tali egy újabb buliban és szeretne többet,mint tánc és csók.(nyáron elutazunk,gyakorlatok,stb.)

Nem reménykedek többe,de nem szeretném,hogy a srác emlékezzen erre.Sok a közös ismerősünk és akarva,akaratlanul össze fogunk futni és én elég zavarba tudok jönni.

Kérlek kerüljök a másik megbélyegzését,megítélését!


2019. júl. 1. 16:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát, ha mindenen szoktál lovagolni, akkor kár aggódni, mert anélkül is hamarosan babakocsit fogsz tolni. :D

32/f

2019. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hahaha. Értem,de nem díjazom.:D
2019. júl. 1. 17:46
 13/14 anonim ***** válasza:

"És én tényleg mindenen lovagolni szoktam"


Ez így kicsit furcsa kijelentés. Bár nem vetem meg ezt a magatartást. :D De viccet félre téve, ezen nem kell lovagolni. Jól éreztétek magatok, ennyi. Elmondod konkrétan hogy ez és ez volt, több nem, ennyi. Ez nem a világvége. És nem is rossz dolog. 28F

2019. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Tök gyakori kifejezés pedig arra,ha valaki túl sokáig foglalkozik valamivel.:D

De akkor úgy olvasom,hogy nem lesz felhozva később.

2019. júl. 1. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!