Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kilépnétek ebből a helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kilépnétek ebből a helyzetből vagy megvárnátok mi sül ki belőle?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit ismerek már egy jó ideje de soha nem volt köztünk semmi hisz neki is barátnője volt és nekem is volt párom, viszont egyértelmű volt már akkor is, hogy tetszem neki. Úgy adódott, hogy neki is vége lett ennek a 4 éves kapcsolatának meg nekemis a párommal. 1 évet voltunk együtt. 2 hónapja lassan találkozgatunk meg nemrég lefeküdtünk..

Nagyon egyenes srác, elmondta kerek perec, hogy egyenlőre ő nem tudná magát megint lekötni, de hogy nagyon jól érzi magát velem. Mindennap beszélünk, meg sokszor tesz olyan megjegyzéseket mintha féltékeny lenne. A kérdésem igazából az lenne, hogy mivel én nyilván nem vagyok ezeknek a "barátság extrákkal" kapcsolatok híve, igazából rajta kívül soha nemis volt ilyesmim még, várnátok arra, hogy ebből talán több is kisülhet vagy hagynátok ezt a dolgot inkább? Én tök megértem olyan szempontból, hogy 4 év után nem az az első, hogy újra lekösse magát, viszont én is nagyon jól érzem magam, és nem akarom, hogy ne legyen köztünk semmi, viszont ez a szituáció se jó így nekem annyira, hogy csak "vagyunk". Volt valaki hasonló cipőben? Lehet ebből valami vagy felejtsem el mielőtt beleszeretek és rosszabb lesz?


2019. júl. 1. 23:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyszeri eset volt az az affér? Mert ha nem csináltok rendszert belőle, hanem inkább tűrtőzteti magát, noha kétségtelen, hogy nem vagy neki közömbös, akkor ezek szerint becsül és tisztel annyira téged, hogy nem rángat bele egy "barátság extrákkal" dologba. Szerintem ne könyveld még el ezt az állapotot. Akkor lenne félni valód, ha rendszert szeretne csinálni belőle. Legalábbis én férfi szemmel - noha még nem volt részem ilyesmiben - így látom.
2019. júl. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem egyszeri alkalom volt. Viszont nem csak a szexről szól ez az egész. Csókkal köszön ha találkozunk, végig ölelget meg puszilgat. Az esetek 80%ába jön értem melóba, mikor én későn végzem és hazadob, úgy hogy igazából nemis egy városba lakunk. Autóval 20 percnyire egy másik városba lakik. Van, hogy este 10 óra után, csak azért át jön akár csak ide a házam elé, hogy beszéljünk 10 percet. Ezért se tudom ezt hovatenni. Viszont azt is tudom, hogy komoly kapcsolatot nem akar. De azt se, hogy én mással legyek...
2019. júl. 1. 23:51
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Tisztázd vele hogy ez a heyzet neked nem jó.

Az ilyen testi kontaktokat mint csók, tapi, szex és társai meg kell szüntetni. Jóban lehettek de ha folyton ha köszön,csókolóztok meg ilyesmi az nem barátság (jó ezután se kifejezetten) hanem egy nagy katyvasz.

2019. júl. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Így kívülállóként nekem egy konkrét kapcsolat rajzolódik ki abból, amit leírtál. 4 év nem múlik el nyomtalanul, természetes, hogy a srácban kialakul egy afféle sündisznó-effektus, hogy védeni akarja magát minden behatástól. Szerintem több vagy neki, mint barát és a furcsa viselkedése az egész egyszerűen az érzései és a saját magának bemagyarázott narratíva közötti ellentmondás leképeződése. Egyértelmű, hogy szüksége van rád, és nem csak a szakítás átvészeléséhez. Azt javasolnám, hogy nyugodt körülmények között fejtsd ki neki a kialakult helyzetről alkotott véleményedet és szögezd le, hogy te konkrétan mit akarsz. A szavaidból egyértelmű, hogy kapcsolatot. Az alapján, amit leírtál, szerintem(!) ez kölcsönös. Így a jelenleg pusztán érzéki síkra beragadt kapcsolatotokat feljebb tudjátok emelni érzelmi síkra, és ha ezt megélitek, akkor a probléma megoldódhat.


Hangsúlyozom, ez az en meglátásom, az általad leírtak alapján.

2019. júl. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1es voltam
2019. júl. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már erről igazából, én egyszer már megmondtam neki, hogy nekem ez így nem menne. Akkor így mondta, hogy persze megérti, és borzasztóan sajnálja, hogy egyenlőre nem tud többet adni, és hogy esze ágába se akarna bántani, meg hogy rosszkor találkoztunk, mert szerinte is tök jól ellennénk. Mert passzol minden. De most Valahogy ő még se tudna 100%ot adni. De aztán megint egymás karjaiba kötünk ki mindig. Én nem tudok neki nemet mondani, ő meg nem akar elengedni. Mikor szóba jött az, hogy én kilépek ebből esetleg majd valaki más miatt aki megtudja majd adni nekem azt amit szeretnék, mondta nem örülne ennek, úgy hogy ne tegyem..
2019. júl. 2. 00:08
 7/14 anonim ***** válasza:
Kell neki valaki felejtésnek,mint a legtöbb pasinak szakítás után..Magamat nézném.Sérülni nem akarok,ő meg csak ilyen tingli-tanglit akar,nem egyezik a kettő álláspont.
2019. júl. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Rockarc ***** válasza:
100%

Ebbol nem lesz semmi. Nagy fiu mar, el tudja donteni, ha akarja. A latszolagos hezitalas pont annyit jelent, hogy a langyos viz neki tokeletes, es egyaltalan nem akar tobbet.


Szerintem ugy jarsz a legjobban, ha odapasszolod a labdat neki. Mondd azt, hogy addig ne keressen, amig nem "kepes" tobbre. Aztan stopper indul. Nagyjabol mar tudja, hogy toled mire szamithat, vagy mit veszithet. Ha 1 hetig nem keres, akkor kuka a srac. Ha konyorogni meg sajnaltatni jon magat, akkor ajto becsuk, es szinten kuka. Ne elegedj meg a felmegoldassal, mert sose lesz teljes, te meg egyre jobban belegabalyodsz.


43F

2019. júl. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Talonban tart, és közben másokkal is ismerkedik. Ezt jelenti, hogy most nem köti le magát.
2019. júl. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem lêpnék ki,de ez a másik félnek nagyon kényelmes megoldás.Ùgy viselkedik,mint aki jár veled,de közben mégsem.Szóval,ha ott akarna hagyni,akkor mondhatná,hogy de megbeszéltük.

Ez a duma meg,hogy rosszkor találkoztatok,vérszegény.Nincs olyan,hogy rosszkor találkoztatok,csak neki kéne egyenesnek lennie.De ez így olyan fél lábbal itt is ott is,felelőség nulla,a legkényelmesebb.Persze nem akar megbántani,de azért biztos fájna(és ezt ő is tudja),ha bejelentené,hogy találkozott valakivel.Te meg már most szenvedsz kicsit.

2019. júl. 2. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!