Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek velem? : S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek velem? : S (inf. Lentebb)

Figyelt kérdés

miért ilyenek velem a szüleim?? nem engednek sehova pedig már 16 vagyok. féltenek, a discoba is havonta 1x maximum. anya engedne is de apám... az szigorú nagyon:S

mi ennek az oka? pedig tudja hogy sohasem jövök haza részegen.

nem is iszom.

de miért ilyenek velem?


2010. júl. 9. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
megsértődtek mert nem hívod őket ^^
2010. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Féltenek. Felnősz, megérted. Örülnek, hogy van egy szép, gyönyörű lányuk, nem akarnak elveszíteni, mert egy diszkóban bármi megtörténhet.
2010. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem tudsz vele mit kezdeni. ez van. a szülők márcsak ilyenek. nézd a jó oldalát. így senki nem tud téged akaratod ellenére bedrogozni és nem emgy rajtad végig az egész diszkó. és így nem a kórházban fogsz kelni, ahol megtudod, hogy az összes fiú végigment rajtad az este.

(pár éve benne volt a hírekben, hogy ez megtörtént egy lánnyal)

2010. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én 13éves korom óta megállás nélkül partizok.hidd el jobban örülnék neki,ha most kezdeném.könnyű kiégni.


19/L

2010. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg édesapád nem akarja, hogy véletlenül is olyan legyél mint a többi lány...lehet most szigorú meg nem jó érzés, de csak a becsületed félti, mert ha isten igazából körülnéznél, hogy mi megy manapság a bulikon is, meg az egyes okos baráti társaságokban, rájönnél, hogy jobb lesz majd érettebb fejjel bulizni.
2010. júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hallod...én lassan 18 leszek (fiú) és utálom a discokat (rossz tapasztalat, ezt nem részletezném)...egyszerűen amik ott szoktak történni...nem! és nekem még be sincs tiltva. Nekimész vkinek, lekésel oszt ottvagy. Lányoknál meg kitudja hányszor basznak egy éjjel alatt segbbe szájba...Ott aztán a jóisten se ment meg, hiába nemakarod!

pedig én szeretek bulizni..pl házibulikba szívesen eljárok, de a discot nem ajánlom..

2010. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen az utolsó leírta a másik lényeges dolgot...persze félt, téged, a becsületed nehogy valami történjen veled. De visszatérve az utolsóhoz: igen ez van, ha sok a cigány, akkor beléd kötnek, ha fiú, ha lány vagy. Ha lány vagy, akkor megerőszakolnak, aztán megfenyegetnek, hogy kinyírnak ha bárkinek elmered mondani meg stb, bármivel megfélemlítenek, mivel a gyilkosságért is csak ejnye-bejnyét kapnak. Bocsánat, hogy ennyire kitértem, de ez is a discok velejárója, amit leírtam. Ér örülj, hogy apád vigyázz rád, nagyobb korodban majd megérted.
2010. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
bocs fiu vagyok és nem a legszebb
2010. júl. 9. 21:39
 9/11 A kérdező kommentje:
értemén hogy véd igazat is adok neki de egy csomó lány van a discoba akik csak miattam mennek és nem tudok menni és ez nekem is nekik is nagy csalódás
2010. júl. 9. 21:46
 10/11 A kérdező kommentje:
nézzétek meg.. a mi 18-19évesek már öregek a discoba...
2010. júl. 9. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!