Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Müködhet egy kapcsolat ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Müködhet egy kapcsolat ha az egyik felnek vannak gyerekei?

Figyelt kérdés
a parommal nehany honapja ismerkedtünk meg, en eppen valok.. Nem miatta hoztam meg ezt a döntest, de ö is aktivan közrejatszott benne, legalabbis abban az ertelemben, hogy sürgettem a szetköltözest, mert senkivel szemben nem ereztem fairnek igy ezt a helyzetet. Van ket gyermekem. A parom meg nem ismeri öket szemelyesen. A megismerkedesünk elejen elmondtam neki, hogy ket gyerek anyukaja vagyok, szamara ez szokatlan, de nem zavaro. Mindketten rendelkezünk sajat egzisztenciaval, bar egyikönk sem gazdag. Neki nincsenek gyerekei. Ugyerzem hogy a kapcsolatunk igazan harmonikus, nemsokara kimondjak a valast es el fog erkezni az idö, hogy megismerkedjen a gyermekeimmel. Azthiszem hogy ö keszen all erre, megis felek hogy fogjak egymast a "felek" fogadni..Irnatok esetleg a sajat tapasztalataitokrol, ha valaki esetleg volt mar ilyen szituacioban?
2019. júl. 2. 18:33
 1/10 anonim válasza:
100%
Nagyban befolyásolja a helyzetet h hány évesek a gyerekek
2019. júl. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Miért ne működhetne?
2019. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
9 es 6 evesek
2019. júl. 2. 18:43
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Van gyerekem és férjem is, aki nem a gyerek apja. Jelenleg 5 éves házasok vagyunk, ugyhogy igen, működhet a kapcsolat, ha van gyereke valakinek.
2019. júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Majdnem 2 es es 4evesek voltak a gyerekek amikor osszejottunk, 4.5eve vagyunk egyutt, 4eve egyutt is elunk, mukodik.

Mazli h nagyon kicsik voltak es lanyok, tehat lognak a paromon es elozo 2 evben sem eltek az apjukkal:)

Tehat kb egyidosek most a gyerekeink, ha most csoppenne kozenk egy pasi, raadasul ugy h epp csak szetkoltoztunk volna az apjuktol, biztosan nem lenne ennyire zokkenomentes, de egyaltalan nem lehetetlen.

A legtobb kapcsolat buktatoja amikor az uj par korlatozott gyereknevelesi jogokat kap mondvan nem o az igazi apa.

Ha tanacsot adhatok, adj idot a gyerekeknek feldolgozni h szetmentetek, ne korlatozd az apjukkal a kapcsolattartast, ezzel egyidejuleg oszinten mondd h ismerkedsz valakivel es ha nyitottak ra, szeretned majd bemutatni. Csinaljatok kozos gyerekes programokat es figyeld a reakciojukat, h mennyire kepesek elfogadni az uj szituaciot. Mindent aprankent.

2019. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Ötvenes egyedülálló férfi vagyok. Nők csak szexre érdekelnek. Elválsz egy gyerektelen szerető miatt? Sok sikert. Ha elvesz küldök egy pezsgőt. Esélye szerintem 1:1000
2019. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Rockarc ***** válasza:
84%

En azt tapasztaltam, hogy akinek nincs gyereke, az kevesbe erti, hogy mit es miert csinalsz. Nem mondom, hogy lehetetlen, mert embere valogatja, ki hogyan all hozza, de akinek van gyereke azzal zokkenomentesebb lenne. Sok szerencset, a puding probaja az eves.


43F

2019. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőtöknek oké, ki kell próbálni... :) Nagyon sok párnál működik, miért ne? :D
2019. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha félsz, azt a gyerekeid is érzik! Kezeld természetesen a dolgot! Éreztesd a gyerekekkel, hogy ez a férfi téged boldoggá tesz és el fogják fogadni, hidd el!

Az én gyermekem teljesen természetesen viszonyult a páromhoz már a legelső találkozástól kezdve. Látta rajtam, hogy jól érzem magam vele, feldob a kapcsolat.

Az exem párját a mai napig nem fogadta el, mert az exem nagyon görcsösen kezeli ezt a dolgot, a gyerek pedig azt érzi, hogy valami nem stimmel. (Konkrétan nem is tudja, hogy az apja barátnője, úgy mutatta be, mint valami ismerőst...)

2019. júl. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy valaszoltatok :)
2019. júl. 3. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!