Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, hogy lehet titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy lehet titeket kiengesztelni?

Figyelt kérdés

Nagyon megbántottam a barátomat,persze akaratlanul. Olyat mondtam,ami nagyon rosszul esett neki.

Azóta mintha valami megváltozott volna. Hogy tehetném jóvá? Fiúk esetleg tippek,hogyan tudnátok elfelejteni egy bántást?

Tudom,tudom...Keső bánat,de nagyon megbántam,és ezt el is mondtam neki, de azt mondta,hogy lehetséges az,hogy mindig emlékezni fog rá.



2019. júl. 3. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Megmutatom merre van a vasaló ;)
2019. júl. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Az a baj, ha a férfi mivoltában törted meg, az már benne marad. Pl. ha a farkát kritizáltad, vagy szexuális teljesítményét. Ezt már baxhatod. Ha másban, akkor torkozz 1 hétig neki, térdelve, napjában 3x.
2019. júl. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Persze mert a torrkozassal mindent helyre lehet hozni... Attol fugg melyre e hatolt, en volt hogy fel evre ra szakitottam egy novel mert annyira megbantott a kijelentesevel, meg akartam bocsatani, de mindig azon agyaltam igy felemesztette a kapcsolatot es inkabb szakitottam
2019. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

A kérdés mivel bántottad meg?

Ha kisebb dolog, akkor lehet elég a sok orál szájba, lenyeléssel. Ha ez eddig is szokott lenni, akkor vegyétek be egy barátnődet, aki bejönne neki és aki nyitott is rá.


Ezek mellett finom kajákkal és egy bocsánatkéréssel, majd a megbántással ellentétes bókokkal, amik nem feltűnőek!

2019. júl. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Pff szanalom itt ez a szopasos baratnos harmasos brigad xd ertelmes valaszt itt ugyse kapsz..
2019. júl. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Undorító,hogy miket írtok...

Én valami normális kiengesztelésre gondoltam...és nem szexuális jellegűre...

2019. júl. 3. 10:42
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Az meg ostoba dolog részedről hogy a kifejtős részben nem írod le hogy mégis mi a franccal bántottad meg! Meg hogy nem tudod hogy hogyan működik egy férfi!!! Undorító neked az a válasz amit neked is tudnod kellene! Ha csak nem a farkát kritizáltad akkor elfelejti. Na meg ha elég jó nő vagy...
2019. júl. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De nagy szája van itt a férfiaknak :D
2019. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mivel bántottad meg? Az nem mindegy. És mióta vagytok együtt? Segítene a válaszban ez a kis infó.
2019. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon indulatosak itt az emberek...

Na mindegy

2019. júl. 3. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!