Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerettek kirándulni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerettek kirándulni, utazni? Egyszerűbb helyekre milyen sűrűn mennétek? Pl. Vonattal vagy busszal elmenni pár napra bejárni az országot, esetleg szomszédos országokba?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, együtt vagytok a párotokkal, szabadidőtök van (kötetlen munkaidőben dolgoztok), és relatívan van pénzetek (nem Karib-tengeri álomnyaralásra, de kényelmes utazásra gondolok a közelben).


Én minden hétvégén mennék valahova (helyi program valahogy unalmas, megszokott), és szerintem jó program megismerni a hazai városokat, szép helyeket, illetve a környező országokba elmenni.


Ui.: Van autóm, de nem szeretem magammal cipelni (matrica, parkolás, visszamenni a kocsihoz, stb.), inkább a vonatot, esetleg buszt részesítem előnyben - ez mennyire zavaró?

28/F


2019. júl. 3. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudnék minden hétvégén elutazni valahová. Havi 1-2x simán, de kell az otthoni nyugi is. Lehet csak strandra is menni a városban, vagy moziba este, vagy csak sétàlni egyet.


Vonattal, busszal alapból nincs gondom, de ha van kocsid, nem értem a buszt/vonatot. 2 emberre már kb ugyan ott vagy pénzben, de a kocsi kényelmesebb, rugalmasabb, gyorsabb.


Mi nagyjából párommal kb ha i egyszer vagy az én, vagy az ő szüleinél vagyunk hétvégén, egy hétvége bizzos olyan, hogy legalább az egyik nap barátokkal, ismerősökkel vagyunk, és kb. egyszer van olyan, hogy elmegyünk valahová, de az is inkább csak egy napos. (De pl most péntekre kivettünk szabit, és a 3 napot Noszvajon töltjük).

2019. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez az abszolút kedvenc időtöltésem. Imádok utazni, felfedezni, új helyeket megismerni, imádok a természetben lenni. Nem vágyom rá minden hétvégén, néha inkább pihenek vagy helyben szervezek programot a férjemmel vagy a barátaimmal, de igyekszem minél gyakrabban, kéthetente simán benne lennék. Hosszabb körutakon jól jön az autó, de belföldön sokkal szívesebben vonatozok, már csak a hangulata miatt is :)
2019. júl. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vonattal nem szeretek utazni ..de egyébként szívesen mennék :)
2019. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kiegészíteném, hogy nálam az autó munkaeszköz - tehát örülök, ha már nem kell vezetnem :) Vonaton meg csak ülünk, aztán majd odaérünk, vissza meg majd alakul valahogy.


Barátaim száma 0 (sosem jött be a barátkozás), és a családom nem túl társasági, tehát mindenki elvan egyedül (pihen a szobájában, tv-t néz, számítógépezik, stb. és csak napi pár percet beszélünk), tehát vasárnapi közös ebéd sosincs.


Amúgy akikkel ismerkedtem, vagy sűrű volt a program, vagy nem szerettek gyalogolni, nem voltak bevállalósak, derogált nekik a tömegközlekedés, vagy szerették otthon nézni a falat... - megnyugtató, hogy nem velem van a baj :)

2019. júl. 3. 18:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Én imádnám. Mondjuk nem minden héten mert punnyadni is szeretek a párommal a TV előtt, de mit meg nem adnék az ilyen utazgatásért
2019. júl. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem. Mondjuk én azt a közlekedést választanám, amelyik olcsóbb (mindegy, hogy busz, vonat vagy autó). Ha a másik nem szeret vezetni, én átvállalom, mert nagyon szeretek, és a munkába heti 8 órát buszozom, szóval engem nem zavar, hogy nekem kéne a volán mögött ülnöm, sőt! Heti 1-2 elmenetel belefér, több nem, mert én elég sűrűn dolgozom hétvégente, kell a nyugi is, szeretek olvasni, "dögleni".
2019. júl. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi így élünk amióta együtt vagyunk. Minden hétvégén azért nem járkálunk el, de sokat kirándulunk. Anno mi is vonatoztunk meg buszoztunk, de azokra a helyekre ahova érdemes elmenni nem tudsz eljutni vonattal vagy busszal. A természetközeli helyeket szeretjük, az ilyen helyekre meg megy kb napi 2 busz amit ha lekésel mert mondjuk késett a vonatod is akkor hatalmas szívás. Jártunk már így párszor szóval azóta inkább kocsival megyünk. Kényelmesebb, nem kell órákat várni a vonatra vagy sprintelni, hogy elérjétek. Sikerült már vasútállomáson éjszakázni mert lekéstük az utolsó vonatot. Egyszerűen csak hatalmas kínlódás. Környező országokba pedig mindenképpen jobban megéri kocsival. Többet is látsz, ott állsz meg ahol akarsz és sokkal több mindent be lehet járni mint vonattal.

Szóval kirándulni meg eljárkálni nagyon szeretünk, de a vonatozásról már leszoktunk a sok negatív élmény miatt meg a MÁV kiszámíthatatlansága miatt. Kocsival sokkal jobb helyekre el lehet jutni.

2019. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretek utazni. Mi inkàbb vagyunk otthonülősek, de azért1-2 havonta van valami program. Szilveszter a haveri körrel, korcsolya a szülinapomon, húsvét csalàdlàtogatàs, június mozi, július a férjem szülinapja, augusztus strandolàs, de jàrunk biliàrdozni, bowlingizni, állatkertbe, rock koncertekre mondoconra, decemberben pizzàzni étterembe. Ahogy az anyagiak engedik akarunk biciklit mindkettőnknek, görkorit és majd azzal is edzünk csavargunk:) és vannak tervben màs programok is. Sosem unatkozunk.
2019. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!