Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan hánytorgatja ezeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan hánytorgatja ezeket a dolgokat nekem?

Figyelt kérdés

Tegnap szakítottam a barátnőmmel mert sokszor érzem hogy nem is vagyok fontos. Úgy volt hogy tegnap találkozunk de lemondta, ma pedig írt egy regényt majd letiltotta az üzeneteket.

A regényébe olyanokat mondott hogy ő mennyi mindent tett értem például hogy neki van autója és mindig ő jön hozzám én pedig soha amikor találkozunk (azért mert én dolgozom ő pedig nem mert otthon van a gyerekével egésznap, ezáltal neki könnyebb szerintem)

A másik dolog hogy amiért én nem szeretem az óvszert és volt egy bizonyos alkalom amikor is peteérés idején együtt volt velem neki az majdnem 20 ezerbe került mert elment nőgyógyászhoz amiért fizetni kellett és eseményutáni gyógyszert vett be, ami miatt állítása szerint felborult a hormonja 2 hétig menstruált.

Azért mert egyszer ő elutalt 3000ftot amikor én megkértem mert rendeltem egy csomagot stbstb

Sorolhatnám még miket mondott de úgy érzem ő nagyon pénzéhes nő.

Én szeretem de most betelt a pohár. Tegnap is úgy volt jön hozzám majd 5 perc múlva felhívott hogy á mégse jön mert hívta az anyja hogy mennie kell haza a gyerek nagyon nyűgös.

Én elfogadtam gyerekkel együtt, bemutattam a családomnak pedig nem szoktam ilyet.

25f


2019. júl. 4. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogos. Egy gyerekkel egyedülálló anyaként nem egyszerű. Te is nyugodtan mehettél volna hozzá. Nyugodtan beszálhattál volna a közös hülyeség miatt kialakult költségekbe. Kva sokba van ám egy gyerek, ha nem figyeli ezeket a dolgokat hónap végén egy közepes kategóriás fizetés is pikk pakk elfogy. És igen... Egy nagy adag hormon valóban fel tudja borítani a ciklust, borzasztóan megviseli a szervezetet. Kicsit magadba is nézhetnél, hogy mit rontottal el, vagy ha nem megy keress olyat, aki arra keres, hogy még éljen, szórakozzon. Akkor nem lesz ilyen probléma.
2019. júl. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jogosan, mert gyakorlatilag kihasználtad, mintha te is a "családtagja" lennél. Egy 2 gyermekes anyuka
2019. júl. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

De ez akkor is gáz, igy kimondani s leírni.

Én hívtam őt vacsorázni nem jött, néha vettem a kislányának kindertojást vagy táblacsokit, nem éreztem hogy kihasználtam volna.

Én mondtam neki felesleges bevenni a gyógyszert, mert nem mentem el benne, akkor mirefel pótoltam volna bele, ez a saját döntése volt.

2019. júl. 4. 13:58
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem te komolytalan vagy egy gyerekes nőhöz, vagy csak egyszerűen azt hiszed, hogy el tudtad fogadni, mert fogalmad sincs ez mivel jár. Ez teljesen egyértelmű az írásod alapján.

Az utalásos dologgal kapcsolatban semleges maradok, a többiben igaza van. Egyáltalán nem könnyebb neki utaznia azért, mert gyerekkel van otthon. Pont hogy nehezebb, mert addig meg kell oldania a gyerek felügyeletét.

Az, hogy nem használsz óvszert meg felelőtlen dolog. Majd ha elkapsz valami nemi betegséget, vagy gyerektartást kell fizetned, akkor is ezt mondd, hogy te nem szereted a gumit. Ha úriember lennél, akkor kifizetted volna az orvost és az esemény utánit magadtól, ami egyébként tényleg tönkrevágja a ciklusát. Másrészt meg egy gyerekes nőnek jobban számít a pénz mint neked, hidd el. De ezzel a nem védekezéssel mindketten hibásak vagytok.

Őszintén, szerintem jobban jártok mindketten a szakítással. Te nem tudsz számára társa lenni olyan módon ami normális lenne, vagy amit egy gyerekes nő elvárna. Te meg nem tudod megérteni, hogy önző vagy és hogy ez mivel jár. Nincs ezzel baj,hogy neked ez nem megy, csak akkor olyan nőt kell keresned, aki szintén nem túl komoly kapcsolatot akar.

2019. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Halmai Annamária ***** válasza:
96%

Jobb hogy szétmentetek. Neked ez még nem való.


"A regényébe olyanokat mondott hogy ő mennyi mindent tett értem például hogy neki van autója és mindig ő jön hozzám én pedig soha amikor találkozunk (azért mert én dolgozom ő pedig nem mert otthon van a gyerekével egésznap, ezáltal neki könnyebb szerintem)"


Ebből kiderül hogy teljes nálad a képzavar.

2019. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan, hogy hányan esnek teherbe előváladéktól?
2019. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Eznem az itteni agytröszt kérdésekből összetákolt kamu probléma?
2019. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Azert ne tedd mar pariba a neha egy tabla csoki kindertojast az utikoltseggel, utazgatassal stb stb.

En csal 25 vagyok es nincs gyerekem, de ha a baratom ilyen felelotlenul es eretlenul, valamint nulla empatiaval velekedne egy esemeny utanival kapcs (plusz eleve a "nemszeretemazovszert" kisfiuk ki vannak zarva) akkor ugy hagynam ott h porzik, es meg hulyenek is ereznem magam h hogyan johettem ossze egy borsoagyu oriascsecsemovel.

Tudod egy FERFI hogy viselkedik? Mikor nem jott meg napokig es paraztam, a baratom azt mondta o mellettem all mindenben ha ugy alakul. Gondolom nalad a fizesd ki az abortuszt lett volna a reakcio...


Jobban jar nelkuled a no. Es meg neked all feljebb:D nevetseges

2019. júl. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Hány éves vagy kérdező? Ilyen fillérbaxo hozzállással ne is reméld, hogy egyáltalán kapcsolatod lesz :D kis luzer vagy!
2019. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A barátom csak 20 éves, és mégis érettebben gondolkodik, mint te. Még úgy is, hogy távkapcsolatban élünk és nemsokára költözünk össze. Az egymáshoz utazás költségét elfelezzük, és az megy a másikhoz akinek alkalmasabb. Amikor idegeskedtem a késő menstruációm miatt, azt mondta azonnal repül hozzám ha valami baj van és mellettem áll bárhogy is lesz. Nem szereti az óvszert de azt mondja inkább ez mint a bizonytalanság vagy hogy az én hormonháztartásom menjen tönkre a gyógyszer miatt.


Szerintem van mit átgondolnod mielőtt újra kapcsolatba kezdesz.

2019. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!