Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha több lány barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha több lány barátom van mint fiú? (barátnőm is van)

Figyelt kérdés
14/f vagyok és van egy csajom, több lány barátom van mint fiú sztetek gáz?
2010. júl. 10. 01:39
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
az nagyon
2010. júl. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha b.uzi lennék nem lenne csajom b,+
2010. júl. 10. 02:00
 3/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz:) ne aggódj:)
2010. júl. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt írta hogy több lány batátja van..akkor hogy lenne meleg ???? úristen
2010. júl. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy férfit (mondjuk ne 14 évest) aki 3-4 nővel sétálgat az utcán,akik közül egyik se a barátnője,hanem barátok.Na azt a férfit hívják melegnek,a csajoknak meg ő az egyik barátnője.
2010. júl. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Aubrey* ***** válasza:
Szerintem az a fiú vagy akit azért vesznek körül a lányok mert nagyon jól nézel ki... :)
2010. júl. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Nekem meg több fiú barátom van mint lány. Akkor már én is ferde vok?

Szerintem ne törődj vele. Egyáltalán nem gáz.

21/L

2010. júl. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
am azé nincs sok fiúhaverom mert mind emo meg ilyen hülye deszkás vagy mi az xD meg bmxes ja meg skean head vagy hogy írják xD
2010. júl. 10. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!