Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Rá írnátok egy fiúra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Rá írnátok egy fiúra?

Figyelt kérdés

Sziasztok,van facebookon egy ismerősöm,elég sűrűn likeolja a posztjaimat,ő jelölt.be,de nem írt még rám, szégyen lenne elsőnek nekem rá írni?

Én 26 éves vagyok Ő 30


2019. júl. 5. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá nyugodtan és kérdezd meg miért likeolgat.
2019. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jajj de azt mégis,hogy?

1 éve vagyok szingli,előtte 3 évig kapcsolatban voltam,és ott is az exem volt az aki megkereset,nem értek az ilyenhez,tudom gáz mert már javában felnőtt vagyok

2019. júl. 5. 22:05
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem vissza taszító ez egy férfinek?
2019. júl. 5. 22:05
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Uristen dehogy visszataszító..
2019. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy szégyen? Miért lenne szégyen bármi olyan dolog, amivel egy ember nem bánt meg egy másikat, csak szeretné normális módon érvényesíteni a saját érdekeit? Amúgy meg egyenjogúság van, pont ezért harcoltak annyit a nők, máskor mindig azt hallom, hogy már nem a régi világban élünk, de amikor meg a nők is élhetnének a jogaikkal, akkor hirtelen visszatérünk a kőkorba, hogy "mit fognak mondani", meg "kezdeményezzen a férfi, elvégre ez az ő feladata". Ha megszereztétek a jogaitokat, akkor éljetek is velük.
2019. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.ment a zöld mindenkinek
2019. júl. 5. 22:19
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a rairas elsore sok, akkor kommentelj az o posztjain, akkor kialakulhat egy kis parbeszed, es utana talan konnyebb lesz.


De amugy en sokszor irok fiuknak eloszor. Semmi nincs benne.

2019. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kicsit kutakodj, mi közös van bennetek. Annak kapcsán talán találsz tèmát.
2019. júl. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ráírtam párszor. De mivel ő le se szar így én se írok neki többet
2019. júl. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Küldj neki egy vicces videót véletlenül, így hátha elindul köztetek egy beszélgetés.
2019. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!