Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy lehet az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy lehet az, hogy valaki 8 éves kapcsolaton 1-2 hónap alatt túl jut, és új párja lesz?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömről van szó. A lány új párja 1 év múlva el is jegyezte, rá 1 évre, ezaz idén össze is házasodtak. Nem a rosszindulat beszél belőlem, de a lghosszabb kapcsolatom után, ami 5 év volt, kellett 1 év a sebeim nyalogatására, pedig én szakítottam. Nem tudtam volna senkivel komoly kapcsolatot elképzelni egy jó ideig, fel kellett dolgoznom a szakítást. Szerintetek lehetséges, hogy ennyire hamar túljut valaki az előző párján? Tudom, hogy nem mérvadó, de facebookon szinte már-már túl boldognak tűntek, rengeteg közös kép, szívecskés szmájli, kedves kommentek egymásnak stb, aztán rá pár hétre az új párjával ugyanez, nekem ez annyira furcsa.

2019. júl. 7. 12:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam. Egy 7 éves kapcsolat után pár hónappal lett új párom, 2 hónap után összeköltözés, majd hamar esküvő. 9 éve vagyunk együtt. Egy hosszú kapcsolatnak általában nem a szakításkor van vége, hanem már sokkal korábban, csak nehéz kimondani, hogy vége, nehéz kilépni a közös életből, akkor is, ha már nem jó. Nekünk kb. fél év volt ez, addig döglődött a kapcsolat, mielőtt ténylegesen vége lett volna. Csak akkora már eljutottunk oda, hogy megkönnyebbülés volt. Mégha fájt is, hiszen egész fiatalságunkat együtt töltöttük.
2019. júl. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Úgy, hogy az új pasi jobban néz ki, mint a régi.
2019. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Exem mikor 7 év utan szakítottam vele (nem volt megcsalas meg semmi, egyszerűen elmúltak a dolgok) teljesen kivolt, mégis 2 hónapon belül összejött valakivel, majd magához is költöztette. Jól tette, felesleges a meg nem változtathatón rágódni.
2019. júl. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!