Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki ül magányosan és szomorúan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki ül magányosan és szomorúan otthon még?

Figyelt kérdés
Én igen.
2019. júl. 8. 02:09
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Én nem, tudok programot találni vagy csinálni magamnak. Van pár haverom akik el is jönnek. Nyár van, menj horgászni, strandolni, biciklizni egyet a városban. Találj ki valamit ahelyett hogy csak sajnáltatod itt magad.
2019. júl. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Én nem vagyok egyedűl, de így is magányos vagyok mert egymáshoz se szólunk.
2019. júl. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Én, de szomorúság helyett lelki béke száll rám. Minél több embert ismerek, annál biztosabb vagyok abban, hogy imádok magam lenni, nem kell senki gyökérségeit elviselnem, nem osztják az észt, az időmet sem be, s csomó pénzem megmarad a fizumból, amit aztán elkölthetnék orrba-szájba a barátnőmre. 😂 INFJ/F31


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2019. júl. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Jelen. A 3-as linkjei ott vannak :).
2019. júl. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor lennék szomorú, ha nem magányban lehetnék.
2019. júl. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az önmarcangolás semmire sem jó...

Mi a francért akarnék magányos és szomorú lenni?

2019. júl. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3: Át tudom érezni a képeket, kicsit mosolyogtam is, de tök jó érzés a boldogságodat megosztani a barátokkal/kedveseddel (ha van). ☺️


Én nem érzem magamat magányosnak, csak most az életem olyan szakaszában vagyok, amikor nincs párom, de pozitív vagyok és érzem, hogy lesz. :)


Egy ENFP 😉

40F

2019. júl. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én INTJ vagyok ha már ennyire lényeges... :D De soha nem éreztem magányosnak magam csak azért, mert nem voltam kapcsolatban valakivel... Mondjuk a hülyéktől én is agyérgörcsöt kapok.

30/F

2019. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!