Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki el tud képzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki el tud képzelni komoly kapcsolatot egy ázsiai férfival? Olyannal aki itt él és itt is nőtt fel.

Figyelt kérdés
Nem tini rajongókra gondolok. 26F

2019. júl. 8. 20:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
És akkor a nyelvet is gyakorolhatnám vele.(előző)
2019. júl. 9. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy igen. Anime, k-pop, k-rap, k-miafszom.


Minden második kislánynak ez a fantáziája, még akkor is, ha nem tudnak megkülönböztetni egy japánt egy koreaitól vagy egy taiwanitól. :D


De nem is ez számít, hanem az, amit képzelegnek ezekről a dolgokról.



A többi nő viszont, aki nem ringatta magát ilyen álmokba (vagy átesett már ezen a korszakán), semmi férfiasat nem talál az ázsiai férfiakban. Ezt tükrözik pl. az online társkeresők válasz-arányai: az ázsiai férfiakat messze a legrosszabbul értékelik a fehér nők:

[link]

[link]

[link]

[link]

Ebben az utolsóban figyeld, ahogy a fehér férfiaknál van egy közepes növekedés a közel-keleti nők iránti preferenciának, akiknek nincs kimosva az agya a feminizmussal, szerintem vicces:

[link]


Ráadásul ahogy egyre több példát látnak az emberek személyesen is, úgy egyre többen jönnek rá, hogy különböző rasszú emberrel járni nem jó dolog:

[link]



Egyébként ott vagytok több milliárdan, szerintem akad ott is egy-két nő, engem fehér férfiként sosem hagynak békén. :)

2019. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Na most utolso azert vannak ázsiaiak ferfibol akik férfiasan persze nem dél-Koreában! Ahol a kpop kimossa mindenkinek az agyát inkabb az olyanok akik Amerikában vagy itt eruopaban élnek és normalissan nőttek fel! Pl Steven yuen aki a walking deadben játszott! Dél koreai származású de mésszel normalisabban néz ki mint bármely másik Dél-Koreában felnőtt ember!!!


De igen alapból a nők bármely része a világon a fehéreket tartják a legjobbnak kivéve az afroamerikai csajok nagy része de ott a rasszizmus miatt érthető...


De nem! Pont fordítva egyre többen járnak különböző rasszuakkal!


Meg amugy tok jo azoknak adod hogy menjenek ki ázsiaiba mert ott sok no van mert ők is ázsiaiak.... miért mert félsz hogy neked nem marad magyar nő???

2019. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
84%

"Pl Steven yuen aki a walking deadben játszott! Dél koreai származású de mésszel normalisabban néz ki mint bármely másik Dél-Koreában felnőtt ember!!!"


Mivan?? Steven Yeun tényleg nagyon jól néz ki, de hogy mondhatod azt, hogy a Dél-Koreában felnőtt emberek nem néznek ki normálisan? :D


Egyébként szerintem a koreai színészek nagyon jól néznek ki, férfiasak, de k-pop idolok közt is sok a nagyon jóképű, pl. TOP, na rá mondják, hogy már a tekintetével is képes teherbeejteni, nem véletlenül :D



#12, szerintem jó nagy hülyeség az, hogy az ázsiai pasik nem férfiasak, szerintem nagyon is azok.

2019. júl. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
89%

"A férfiasság nem kultúrától függ, te szerencsétlen. Szerinted ki talál vonzónak egy 150 centis, kisfiús arcú fiúcskát, akinek még a hangja is vékony? Mert hogy a legtöbb ázsiai fiú így néz ki. Még szőr sincs az arcukon, lol."

Szerinted attól függ, mennyire férfias valaki, hogy mennyire szőrös, te szerencsecsomag? :D

Egyébként vannak magasabbak is köztük, a hangjuk sem vékony egyáltalán. Szeretem a koreai sorozatokat, és olyan szexi, mély hangjuk van, benne a pasiknak, nagyon kellemes hallgatni.


"Az, hogy a legtöbbnek nem fehér a bőre, hanem a bélsár különböző árnyalatai, már nem is beszélve."

Szerintem gyönyörű a bőrük. 😍


Nagyon gáz, ez a fehér felsőbbrendűségi tudat, amit itt hirdetsz. :D

2019. júl. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
19%

>"Szerinted attól függ, mennyire férfias valaki, hogy mennyire szőrös, te szerencsecsomag? :D"


Magasság (alacsonyabbak), arányok - széles váll, keskeny csípő (általában dobozos sör alakjuk van), állkapocs csont milyensége / arcszerkezet (kisfiúsan-gyerekesen néznek ki), arc- és egyéb szőrzet (minden nők számára vonzó helyen szőrtelenek), izomzat (természetesen (i.e. edzés nélkül) kevesebb izom van rajtuk, mint bármelyik másik rasszon), és így tovább.


Az ázsiai férfiak a legfemininebb férfiak kinézet szerint. Habár nem "femininek", hanem inkább csak "gyerekesek", testileg fejletlennek tűnnek.


>"Szeretem a koreai sorozatokat, és olyan szexi, mély hangjuk van, benne a pasiknak, nagyon kellemes hallgatni."


Ja, az átlagos magyar kislány megtalálja a zsánerét Ázsia legjobbjai között, és úgy gondolja "hmm, ez megfelel". :D :D


Steven Csing-csung, meg mit tudom én ki: azt értitek, hogy ti sztárokról beszéltek, ugye? :D A sztárok minden rassz legjobban kinéző egyedei -- ti ázsiai legjobbjaira mondjátok, hogy "oké". :D Szerinted hova teszi ez az átlagos ázsiai férfit?


Mert hogy az átlag az, amit kint látsz a piacon, nem az, amire a rózsaszín kis szobádban esténként masztizol k-popot hallgatva. :D


Szerinted miért van olyan kevés ázsiai férfi - fehér nő házasság ott, ahol az ázsiai férfiak elérhetőek és nagy számban jelen vannak?


Azt se tudod, miről beszélsz, de azért mondod... :D Gondolom azt említenem se kell, hogy az átlag ázsiai férfi nem tűrné el a te kis feminista lázálmaidat sem. :D

2019. júl. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

#17, mindenkinek más az ideálja, mindenkinek más jön be. Nekem éppenséggel bejönnek a babaarcú, szőrtelen fiúk. :)


És nem csak az ázsiai hírességek jönnek be, az egyetemen is látok sok ázsiai srácot, akik szerintem nagyon jól néznek ki. :)

2019. júl. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

#18


Akkor hogy lehet az, hogy nem szereztél be még magadnak egy ilyen kaszanovát? :D :D

2019. júl. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
50%
Én már nem vagyok fiatal, azt sem tudom, mi az a k-pop meg anime (vagyis tudtommal az valami rajzolt képregényes dolog, nem értem, mi köze élő ázsiai emberekhez) de az ázsiai pasik között nagyon sok szexi van, főleg a japánok között. Az arcuk gyönyörű tud lenni.
2019. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

15-os nekem címezteD ezt de te egy akkora egy gyökér vagy szerintem 30 valahány százalékkal ne akarj igen okoskodni a rasszokról a kultúráról.... meg férfiként írtam ezt.... csak szólok... majd menj ki Amerikába azt nézd meg hogy a qurva többség mert azt kell nézni feketével van együtt! Na meg en vagyok lemaradva vicces 😅😂

Egyre több az interracionális párkapcsolat házaság! Főleg ázsiai és europa/Amerika között! De még Európában belül is a nők többsége külföldivel van együtt... habár nem is csodálom ha a legtöbb ilyen gyökér mint amilyen te vagy 15-ős....! De még a férfiak egy része is külföldivel van egyutt.... és ez csak Magyarország! Ahol Európában a legnagyobb a rasszizmus!!!! Te gyökér $eggfeju végig sem olvastam a szövegedet mert annyira egy hányadék vagy


na meg aki rá válaszolt a walking deadra most nem tom hányas ő... a lényeg igen a koreai színészek normalisabban néznek ki de csak az ilyen 33 folottiek!

Az idolok mindegyik ugy néz ki mint egy eltorzul identitású személy!!!! A viselkedés is hasonlo! Sajnos ez van!

2019. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!