Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki el tud képzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki el tud képzelni komoly kapcsolatot egy ázsiai férfival? Olyannal aki itt él és itt is nőtt fel.

Figyelt kérdés
Nem tini rajongókra gondolok. 26F

2019. júl. 8. 20:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
15 amugy itt adhatod hogy nem tudod levakarni az ázsiai nőket 😂😅 de egy ilyen személyiséggel még a legrondább sem állna szoba veled 😅😅😂🤣 senkit sem versz át főleg mert egy kisebbség komplexusos kicsinyes pökhendi nárcisztikus személy vagy azt egy kultúra sem szereti! 😂😅 barátnő neked az ismeretlen fogalom lesz örökre az ázsiai barátnő na az meg mint a sötét anyag tudod hogy létezik de felfogni sem tudod hogy hogyan lehetséges 😅😂
2019. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

"Egyre több az interracionális párkapcsolat házaság!"


Szerintem ez mindent elmond a válaszod minőségéről. :D :D

2019. júl. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
75%
Jo majd ha min 80%-ban hasznos válaszokat tudsz addni akkor mondhatod hogy neked van igazad.... rólad is sok mindent elmond.... persze egy komplet nárcisztikus hulyevel nem érdemes veszekedni...
2019. júl. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Igen, de általában az ázsiai fiúk nem komoly kapcsolatot keresnek, hanem Kpop fan leányzókat, akár többet is.


Legalábbis én ezt látom a legtöbbször, persze biztos vannak kivételek, vagy csak én vagyok rossz helyen :D

22/l

2019. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Igen, persze
2019. aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Koreaival igen :)
2020. ápr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Igen.:)
2020. ápr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!