Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban ekkora probléma ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ekkora probléma ez?

Figyelt kérdés
Újabban több olyan kérdést is olvasok itt, ami arra vonatkozik, hogy van-e joga a nőnek megütni a férfit, illetve, ha megteszi, vissza lehet-e ütni. Csakugyan ilyen gyakori lenne ez a probléma? Én nem igazán tapasztalok a nők részéről fizikai agressziót, inkább csak verbálisat, ami sokszor ezerszer rosszabb szerintem, mint egy női pofon.

2016. júl. 21. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
nyugodtan nyakon lehet vágni őket, egyenjógot akarnak ugy is kell báni velük
2016. júl. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vannak szélsőséges szituációk. Volt egy barátnőm, aki megpróbálkozott nálam a testi erőszakkal. Hisztérikusan féltékeny típusú csaj volt, igen nehéz volt megszabadulnom tőle, hosszú időn keresztül zaklatott még a szakítás után is. Nos, tőle kaptam néhányszor pofont, volt olyan is hogy teniszütővel vagy valamilyen más tárggyal akart rám csapni, napokig fájt a karom attól ahogy kivédtem. Rendkívül jól esett volna behúzni neki néhányszor úgy istenigazából, de szerencsére meg tudtam őrizni hidegvéremet. Fordított esetben biztos följelentett volna a rendőrségen, talán én is megtehettem volna (ki tudja milyen eredménnyel), de én ilyesmihez csak a legvégső esetben folyamodnék...
2016. júl. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nagy probléma. Én nem tűröm azt, hogy bántson a párom. Nem vagyok hajlandó sem verbális sem apróbb fizikai sérelmeket eltűrni. Nekem nincs szükségem olyan emberre az életembe, aki szándékosan akar nem fájdalmat, elég volt ebből már amit kaptam, úgyhogy szakítanék ilyen esetben.


23F

2016. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy félreérthető a kérdés. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy tényleg gyakran előfordul nők részéről a fizikai agresszió egy férfivel szemben? Én eddig nem ezt tapasztaltam, de lehet, hogy csak szerencsém volt.
2016. júl. 21. 10:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Én fordított esetbe estem bele azaz én voltam lányként az áldozat az exem na jó inkább a rabszolgat tartóm,pedig az elkövető.

Miután kikerültem belőle ,minden féle szakértőtől hallottam ezt-azt és ott azt mondták,hogy a leggyakoribb a férfi által okozott a női pedig sokkal elenyészőbb csak pár százalék max.

2016. júl. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És ez csak a fizikai része, hamar elmúlik! A lelki terror sebei sokkal tovább bennünk maradnak, sokkal fájóbbak. Szerintem ez fontosabb téma. Szóval ha így nézzük már egyes nők is sokat tesznek azért, hogy fizikai sértésig fajuljon valami... Sokszor nagyobb sértést okoz egyesekben egy rossz szó, mint pár pofon. Főleg a legszeretettebbünk szájából
2016. júl. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire gyakori, az ismeretségi körömben nem tudok ilyenről.
2016. júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos primitív rétegekben elfogadott dolog, hogy aprítják egymást, mint a répát. Szerintem örülj neki, hogy nem találkoztál még ilyennel. A mi családunkban egyáltalán nem szokás a fizikai agresszió egyik fél részéről sem.
2016. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, mindkét nem részéről probléma.

Amúgy engem bántalmazott már fizikailag és lelkileg is nő párkapcsolatban, és semmi oka nem volt rá.

2016. júl. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!