Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert csinalja ezt az agresszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt az agressziv viselkedest?

Figyelt kérdés

kinnt vagytok egy masik orszagba a baratomnal es nagyon agressziv lett , azt hittem tavaly azert mindig depis mert uj neki minden

de most megvaltozott nem depis viszont amikor vezet az uton es valaki benazik elotte akkor olyan ideges h megijedek tole, most hogy a kisfia is velunk van latom h o is fel tole es nem erti hogy mi tortenik. olyan ideges lesz hogy fujtat meg mergesen kiabal. aztan lenyugszik

de ha valami szamitogepes jatek vagy valami mas nem jon neki ossze akkor is ezt csinalja . nem ertem miert csinalja ezt.eddig nem volt ilyen, eleg normalis srac, mondjuk sose ad csokot se olelest es nem is engedi h en adjak neki mert az anyja nelkul nott fel es az apja nem olelgette oket es ezert ilyen lett ezt mondja. tobbszor ezt is megbeszeltuk es mondta h adni fog , de kozbe mig kulon voltunk en csinaltam egy hibat (nem csaltam meg) es emiatt mert hogy annyira szivenutottem azzal a tettemmel. tobbszor mondtam mar neki h normalisan viselkedjen mar mert ez nem normalis dolog akkor meg azt mondja h tudja h mindig o a hibas (vagyis martirkodik , martirnak allitja be magat ) es amikor megsertodok vagy sirok akkor az a vege h mikorra nagyjabol megnyugszok o csinalja magat a sertettnek. latja h sirok mikor bevasarolunk de o csak a bevasarlassal meg a gyerekkel foglalkozik aztan otthon kerdezi h mi a baj, mondom semmi erre kerdezi h miert hazudok es mondom h nincs semmi bajom... akkor meg tovabblep mintha nem lenne semmi bajom. de mar 100 szor szoltam neki h ez a viselkedes elviselhetetlen... bar mindent megtesz ertem, ez a nem puszi, nem engedem h hozzamerjen viselkedes kiborito, szexelni mar akar , tavaly mikor egyutt voltunk akkor az idegeskedes miatt nem akart, mostmar akar, de utana ugy erzem h mintha nem erdekelnem utana. utana masnap vagy meg aznap este ugy beszel velem mint a kutyaval. mit tegyek h ujra visszakapjam azt az embert akivel annakidejen megismertem ?



2014. jún. 15. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Te vagy a problémája, nem tűnik fel?
2014. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég volt elolvasni és kibogarászni,hogy mit is akarsz ebből kérdezni!De amúgy..kicsit távolodj el..tehát ne nagyon törödj vele még ha 1 napot is..aztán hátha megkérdi,hogy mi a bajod?Akkor ülj le és mondd,hogy sokszor kérted,de nem változik..és mostmár amilyen a mosdó olyan a törölköző!
2014. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 2 . válaszoló,és még annyit tennék hozza, hogy ez már csak megszokás mind kettőtök részéről,tehát ne várj nagy változást

!

2014. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!