Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az, hogy a nők többsége,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy a nők többsége, magasabb férfiakhoz vonzódik inkább biológiai vagy társadalmi ok?

Figyelt kérdés

Nos az egyik videó miatt ötlöt fel bennem ez a kérdés. A videóban egy alacsony férfi őrjöngött, mert társkeresőn sorra kikosarazzák a nők.


Véleményem szerint sokkal inkább társadalmi ok ez, mivel van egy fajta polgári beidegződés, hogy a férfinak kell magasabbnak lennie és a nő belebeszéli magának azt, hogy azon az 5-10 centin múlik a dolog, felülírva a saját ösztöneiket. Például én 185 centi vagyok és láttam, hogy 187 centis lány azt írja az egyik ismerkedős oldalon, hogy legyen a férfi 190+. Ne mondja már nekem senki se, hogy ez biológiailag megmagyarázható.


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a nők primitívebbek lennének, én nem hiszek a női és férfi agyban, én szerintem a nők azért másabbak, mint a férfiak, mert másképp szocializálják, nevelik őket. Egyik lány ismerősömnek 5 centivel alacsonyabb a párja és őt nem érdeklik a társadalmi beidegződések.


Rengeteg hasonló igazságtalanság van, ami a polgári beidegződés miatt jön létre.


2019. júl. 11. 14:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"A krealt ferfiassag aramlik max egy 160 centis torpebol."


Amiben annak is része lehet, hogy remekül táncol = tudja használni a testét, jól koordinálni, uralni minden apró porcikáját (erő + finommozgások).

2019. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért vonzóbb, amiért a nőies test, a nagy mell vagy a szép arc a férfiaknak.
2019. júl. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Számomra van vonzó alacsony pasi is, viszont evolúciós okokból a legtöbb nő magasabb pasihoz vonzódik, emiatt az alacsony férfiak nagyon nagy százalékának van önértékelési problémája. Több évig voltam együtt velem egymagas (170 cm) férfival, aki azzal próbált kompenzálni, hogy egy basáskodó, kontrollmániás volt. Azóta akárhány 175 centi alatti pasival ismerkedtem, mindnél megvoltak azok a red flagek, amiket anno az exemnél is észrevettem, csak figyelmen kívül hagytam sajnos. Emiatt nálam az alacsony férfiak felejtősek.
2019. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!