Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Odaadnátok-e egy vesét a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odaadnátok-e egy vesét a párod/férjed gyerekének ha szüksége lenne rá és te lennél az egyetlen passzoló donor a "családban"?

Figyelt kérdés
A párod iránti szeretet elég lenne hozzá,akkor is ha nem a te gyereked vagy sem?
2019. júl. 11. 17:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Igen.
2019. júl. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem adnám.. Hiába szeretném a párom és esetleg a gyereket is akkor se az én verem.. És sose tudni meddig maradtok együtt..
2019. júl. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Most akkor fél vesével lennék egyedül, ha ilyen szitu lett volna. Viszont sajnálni nem sajnáltam volna a kissráctól, max az anyjától.

32/f

2019. júl. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,milyen a kapcsolat,mióta tart,merre halad,hogyan érzek.De elég nehéz szitu.Biztos van màs is,aki közelebbi,valódi rokon,nem hinném hogy pont az a vese a jó,amihez genetikailag semmi köze.
2019. júl. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Ha penne saját gyerekem, neki odaadnám. Mas gyerekének, még ha a párom gyereke is, ha nem muszáj nem. És ha odaadom és rá 1-2 évre szakítunk? Tudom hogy nem lehet mindenhez így hozzáállni, de könnyen előfordulhat a legjobb kapcsolattal is hogy tönkremegy és akkor egy kvázi idegen gyereké...
2019. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Odaadó vagyok, de a 2-essel értek egyet.


Helyette azt elintézném, hogy kapjon egy másik vesét, de a sajátom csak a páromnak adnám (ha lenne és minimum jegyesek lennénk), vagy a gyerekeknek.

2019. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem genetika hanem vércsoport kérdése főleg. Az enyém pl. univerzális donor, O-. Nincsenek benne anitestek így nagyon kicsi az esély a kilökődésre.
2019. júl. 11. 17:16
 8/18 anonim ***** válasza:
36%
Odaadnám. Egy vesélvel is eléldegélek, de megmenthetem vele egy gyerek életét, aki fontos valakinek, aki pedig nekem fontos. Lehet szakítunk, megesik az életben, de legalább tiszta lesz a lelkiismeretem. Ha nem adnám oda és szakítunk, a gyereknek pedig baja lesz, az legalább annyira megviselne.
2019. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
Simán, még akár egy idegen gyereknek is, ha az élete a tét.
2019. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem adnám akárkinek

Max a saját gyerekemnek adnám...

2019. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!