Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha szabályosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szabályosan elkap a pánikroham a házasság, gyerek témától ha kérdezik valami miatt, holott ennél jobb társam nem is lehetne?

Figyelt kérdés

Első komoly kapcsolat, 28N vagyok.

Sose lesz ilyen jó társam szerintem, nagyon jó ember, nagyon jó a kapcsolatunk, a párom családcentrikus. 20 évesen jöttem össze vele.


Egre nehezebben viselem mégis, hogy olykor ha felvetődik a “mikor lesz baba?” “Mikor lesz esküvő?” Szabályosan lever a víz.. most is elbőgtem magam.


Sokat gondolkoztam az okán, és egy dolog nem működők túl jól, mégpedig a vonzalom iránta gyenge. A szexet az utóbbi években ritkán kívánom vele, ezeket át is beszéltük az elmúlt évben és próbáltuk is együtt helyrehozni.. Konkrétan kb havonta van szex, vagy havi 1-2x az elmúlt 1-2 évben.... :(


Hiába próbáltam én is visszahozni és ő is a szenvedélyt, ideig óráig sikerült is. Olyankor végre éreztem hogy jó lesz majd egy családként együtt, közös lakás is jöhet, miért felek, hülye vagyok..


De nem változott hosszú távon a dolog, és szerintem ezért rettegek a csaladalapitastol. Hiányzik a szex, tudom, hogy neki is, és utóbbi időben már más is jár ilyen teren az eszemben. - persze ezt senki nem tudja. Viszont elég rossz, hogy nem kivanom úgy párommal, és folyton van bennem egy hiányérzet. Ez nagyon rossz.


Pedig nagyon szeretnivaló és életem legjobb társát dobnam el.

Pszichológuson is gondolkozom mert folamat ezen jár az eszem hónapok óta, hogy mit tegyek, szakítsak-e, hogy ne húzzam az ő idejét sem a családalapitassal, próbálom megemberelni magam..


Nem tudom egyszerűen mit kellene csinálni ilyen helyzetben, felemésztő lassan. Más valaki aki volt így már, mi lett végül? Mit kene tennem?


Ha alapból megvan a szeretet,kötődés jól ki jövünk, akkor emiat szakítani?

Másfelől így családot alapítani?..



2019. júl. 13. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát az élet ilyen, nem lesz mindig 1000 fokon égő tűz és napokig tartó menetek.


Mindenkivel besavanyodsz általában.


Utazzatok, lássatok világot, ha meg nincs rá pénz akkor válts egy magamfajtára akinek van € és tudnál vele utazni.

28F

2019. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nincs meg a kapcsolódási pont szexuális téren, akkor is belevághatsz a családalapításba, de egy nagy kínszenvedés lesz az egész életetek. Nemcsak neked, hanem mindkettőtöknek. (hidd el én tudom)


Ez megsavanyíthatja majd a gyerekeitek életét is és nem biztos, hogy ilyen szülőkkel/családban/környezetben egészséges, megfelelő érzelmi intelligenciával rendelkező felnőtté tudnak majd így fejlődni.


Sajnos a szeretet és a kötődés önmagában még kevés. Az általad leírtakból sajnos nem egymás mellé vagytok rendeltetve.


Azt javasolnám, hogy dolgozzatok a problémán, de ha nem megy, akkor mindkettőtöknek jobb, ha csak barátok maradtok.

2019. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!