Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zsarolni kezdett! Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsarolni kezdett! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve cseteléssel kezdődött a "kapcsolatom" munkatársammal..(azóta már nem az) Én házas nő vagyok, ő szingli.Célozgatott dolgokat, de csak 1 éve mondtam igent az ajánlatára..Amiből azóta sem lett semmi.Annyi történt, hogy küldtünk egymásnak "erotikus"képeket..Sokat beszélgettünk, szerintem belém is szeretett..Olyan dolgokat is elmondtam neki, amit másnak nem ill. beszéltem 25 éve tartó házasságomról is(ismeri a férjemet).Tegnap este, mint a villámcsapás, jött egy üzenet tőle..ha nem adok neki KÖLCSÖN 300 ezret, borít mindent.Oké, hogy semmi nem történt testileg..de ott vannak a beszélgetések, a fotók...Nagyot csalódtam benne...Mi lesz a házasságommal?Nem tudom. Ti mit javasoltok??Erre mondják, hogy amit főztél magadnak, edd is meg??

2019. júl. 3. 09:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%
én örülök, hogy ilyen rossz helyzetbe kerültél, segíteni sajnos nem tudok
2019. júl. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Halmai Annamária ***** válasza:
94%

ezt válaszold neki:


367. § (1) Aki jogtalan haszonszerzés végett mást erőszakkal vagy fenyegetéssel arra kényszerít, hogy valamit tegyen, ne tegyen vagy eltűrjön és ezzel vagyoni hátrányt okoz, bűntett miatt egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


És hogy ha még egyszer bármit írni mer neked már mész is a rendőrségre, az üzenetét pedig lementetted és holnap ügyvédhez is elmész beszélni.

2019. júl. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
8%
Ha nem csaltad meg, akkor miért borulna a házasságod? Hány olyan kapcsolat van ahol a nő simán küldözget pucér képeket magáról. Én is jártam már így, hogy volt a nőnek pasija, küldött meztelen képet, de semmi nem lett köztünk, mert húzta az agyamat csak.
2019. júl. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A férjem nem hiszem, hogy jó szemmel nézné..Mivel róla is írtam olyan dolgokat(hogy nem igazi a szex már vele stb.), ezért nem szeretném , ha kiderülne..Legyen igazad:))
2019. júl. 3. 09:26
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
mi lenne, ha elválnál?
2019. júl. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem teszel érte, hogy jó legyen? Egy kapcsolat két emberen múlik. Lehet a hülyéje nem is tudja, hogy nem élvezed már úgy.
2019. júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Menj a rendőrségre. De azt elég nehéz lesz a férjed előtt titokban tartani.

Esetleg blöffölj, hogy tud róla, nincs mit borítani, viszont feljelented.

A másik lehetőség, hogy megírod neki, hogy ugye tud róla, hogy neked is vannak erotikus képeid őróla? Munkahelyen mennyire szeretné reklámozni?


Abban ne legyél biztos, hogy szerelmes volt, lehet, hogy kezdettől erre ment csak ki az egész, hogy legyen mivel zsarolni.

2019. júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudod kitörölni az üziket, sehogysem? Amúgy nem szeretnék nagyon beleszólni, de akkor kell flörtölgetni, ha felmerül benned hogy akár elválni is képes vagy. Mert így viszont tényleg rosszulesik mindenkinek hogy kavarsz.
2019. júl. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%

Ülj le a férjeddel és beszélj vele. Mondj el neki mindent, ami a szívedet nyomja, és ha nem tudtok vagy akartok változtatni a házasságotokon, akkor váljatok el, ha tudtok ÉS akartok is, akkor pedig neki lehet kezdeni.

Azt pl. tudja, hogy nem jó neked a szex vele? Mert ha tudná, lehet máshogy állna hozzá, de ha nyögdécselsz meg azt mondod, kétszer elmentél egyszerre, mit vársz? Azt hiszi, jól csinálja.

2019. júl. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%

Fogadd meg a 2. válaszoló tanácsát.

Ha elmondod a férjednek lehet, hogy elnézi, de hogy eztán nem fog feltétel nélkül bízni benned, az szinte biztos!

Tanulság másoknak, hogy mit nem szabad cselekedni, még szingliként sem. Volt egy fiatal hajadon kolléganőm aki ugyanígy volt. A fiú rájött, hogy nincs értelme zsarolni a lányt.

2019. júl. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!