Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után, hogy viselkedjünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után, hogy viselkedjünk úgy, mint a barátok?

Figyelt kérdés
Egy férfi barátomat már régóta ismerem és bevallom tetszik nekem, vonz szexuálisan, de párkapcsolatra mégse bírnám elképzelni. Múltkor fent volt a lakásuunkban, de csak ketten voltunk otthon (amúgy a szüleimmel élek) és valahogy úgy történt, hogy csókolóztunk, egymásnak voltunk esve, de nem lett több, mert én nem akartam lefeküdni vele. Megértette, meg írt is messengeren ma reggel, hogy felejtsük akk el ha én nem akarom, de ezek után hogyan nézzek rá barátként? Pláne, hogy mégiscsak látom benne a férfit.
2019. júl. 13. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Te meg írd meg neki, hogy "mégiscsakakarom" :D
2019. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Latom rafinalt a csavo ki is fogja harcolni h megfektessen 😂 🖐️
2019. júl. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem nem lenne gond, mert utána udvariasan, de nagyon tartózkodó lennék.
2019. júl. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után sehogy. Barátság extrákkal minimum
2019. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rockarc ***** válasza:
51%

Nem tul sok tudatossaggal eled az eleted, ha ilyen kerdesek merulnek fel benned, meg "valahogy úgy történt" kiteteleket alkalmazol a mondanivalodban. Hiaba mondjuk, hogy hogyan viselkedjel, ha vannak ilyen lightout fazisok, amikor meg mindent is lehet.


Szerintem keruld a fickot, ha nem akarsz tole semmit. Baratok mar tuti nem lesztek, ha lakasra hivtad es smaroltatok. Nagy megfejtes volt, mi?


43F

2019. júl. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!