Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt az új év küszöbén, más is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt az új év küszöbén, más is van e, aki egyedül ül otthon, se család, se barátok, se kapcsolat?

Figyelt kérdés

És nem érdekel az aki dolgozik e, eleve nem dolgoznék ilyenkor, még apám se dolgozott soha a 63 éve alatt szilveszterkor.

Csak itt vagyok, magányosan... annyit fogok tenni szerintem, hogy kimegyek a kocsmába estére, azt iszok 1-2 vbk-t.

Jó lett volna ha lett volna valaki velem, egy társ, barát, akár mi egy lány képében... JNSZ M-ből.


Van még másfél üveg barack pálinkám, lehet azt fogom iszogatni 7-től.

De még az is szívás, hogy szakad az eső.



2018. dec. 31. 18:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Én is egyedül leszek. Anyu elmegy bulizni, a barátok eltüntek, a barátnők babáznak, a legjobb barátnőm meghülyült, mert bepasizott, kapcsolat meg hát.. lehet hogy alakulgat, de ő most másik városban van.

Búék neked, fel a fejjel, érezd jól magad.

Én már túl vagyok az első forralt boron :D

2018. dec. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Nincs ebbe semmi... Én is így vagyok, alszok és kész. ugyanolyan nap mint a többi, reggel kelek, főzök-sütök előre, megyek edzeni, aztán fürdök, áthívok egy cselédet, eszek, megnézem a kedvenc sorozatomat mint mindig.. Semmit nem változik ez, semmivel nem több. Csak nagyobb negatív érzelmi nyomás nehezedik az emberrel ilyenkor. De ki nem szarja le. Haladj a céljaid felé, foglald le magad. Idő nincs ingyen.
2018. dec. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Tényleg szilveszter este 6kor kell társaságot "kikönyörögni" magad mellé? Hátha megszán valaki az utolsó pillanatban?!
2018. dec. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem keresek én társat magam mellé :D Ha akarnék, akkor irkálnék privátba de nem fogok. Igazából a társkeresést már feladtam nagyon régen. Nem érzek semmit se, ha ránézek egy nőre. :(. Ez csak szerintem azért, mert csalódtam magamban, illetve abban akim volt egyszer régen.
2018. dec. 31. 18:41
 5/16 anonim ***** válasza:
19%
#3 és akkor mi lenne? Szerintem semmi gond nem lenne vele, ha valakinek nincs programja és szeretne és keresne. Bocs, de az gázabb, hogy ebben rosszat látsz.
2018. dec. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De nekik bajuk :D, amúgy sajnálom, nem én pontoztalak le. Sajnos a sok nyomi azt gondolja, hogy ez like és dislike gomb. Undorító módon húznak le minden választ ami nekik nem tetszik.
2018. dec. 31. 19:00
 7/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Sajnálom, hogy egyedül vagy.
2018. dec. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
30 vagyok... álmok nélkül :(
2018. dec. 31. 19:12
 9/16 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo.

Biztos hogy nem irkalsz privatba? 😊

2018. dec. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én nem írtam senkinek sem!
2018. dec. 31. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!