Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti bevállalnátok így a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bevállalnátok így a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy fest, hogy összejövök egy lánnyal, akivel nagyon egy hullámhosszon vagyunk, komoly lány, okos is, szép is, egyedül egy gond van. Az, hogy tőlem 20 kilométerre lakik. Most viszont, hogy itt a nyár, én is itthon vagyok, ő is otthon. Mivel tömegközlekedéssel nem igazán megoldható, így muszáj lenne autóval járjak hozzá. Fontos viszont, hogy még éppen azért nem járunk, tehát nincs az, hogy ott alszom, vagy ő nálam. Ti belemennétek így is? Nem is tudom, hogy mit mondjak így a szüleimnek, mit szólnának hozzá. Mondjam el őszintén, hogy egy lánnyal van találkám a másik településen?

22/F



2019. júl. 13. 18:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
20 km semmi. Ha nem jártok, miért mennél hozzá autóval? Találkozzatok a közeli városban.
2019. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

Nem.

Sose legyen senkid, mert mit szólnak a szüleid...

2019. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Elírtad a 200 km-t, vagy a korodat 12 helyett.
2019. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Még nem járunk, találkozni viszont mégiscsak kell. Közeli vagy akár közbeeső város nincs.
2019. júl. 13. 18:33
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Ez tenyleg tini parkapcsolatok. Legalabb anyukadekat ne irtad volna bele.
2019. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Mi vagy te 10 eves??!! 20 km az semmi! Kocsival az 20 perc de meg busszal is max fel ora.... nagyon gaz vagy!
2019. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Sztem csak lusta lehetsz.20 km az semmi,ha nem kocsival mész akkor még busszal is közel van.Az meg,hogy mit szólna anyukád, nem értem hogyan jön a képbe.Csak a településről választhatsz barátnőt?
2019. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%

Lol 20 km?...

Több százat is utaznék ha lenne kiért...

Ne mások véleményével foglalkozz.

2019. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok lusta sem, és busszal is járnék, de az meg nincs, ahogy vonat sincs.

Csak azért számít, mert lehet nem tetszene nekik, hogy mindig autóval kell mennem odáig (ez nem biztos, csak gyanítom). Saját autóm pedig még nincs.

2019. júl. 13. 18:58
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

Köztünk van egy óceán, a barátom meg 2 évvel fiatalabb is nálad. Mégis többször repültünk már egymáshoz. Jövő hónapban költözünk össze.


Ha csak 20 km lett volna köztünk, örömmel mentünk volna a másikhoz akár minden nap.


Kicsit nőj fel, nem 15 éves vagy már...

2019. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!