Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitörtént az oldalon? Régebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitörtént az oldalon? Régebben sok lánnyal tudtam beszélgetni ők is partnerek voltak benne, manapság meg senki nem hajlandó már válaszolni se!

Figyelt kérdés

2019. júl. 14. 09:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%

"Nem kimondottan ismerkedés miatt beszéltem lányokkal itt"


Aha.. gondolom fiúkra azért nem írtál annyit. És a kérdésben is csak a lányok szerepelnek.

2019. júl. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Volt,hogy fiúkkal is beszéltem már az oldalon, azt mondtam,hogy nem csak ismerkedés miatt írtam rájuk szóval nem tudom mi a gondod nem tagadtam le,hogy ismerkedési szándékaim is voltak vannak!
2019. júl. 14. 13:00
 13/16 anonim ***** válasza:
56%
Az a gondom, hogy fel vagy háborodva azon, hogy nem tudsz ismerkedni egy olyan oldalon, ami nem az ismerkedésre való. Az is a gondom, hogy én is kapom a kéretlen üzeneteket, mert a pasiknak már mindegy, csak legyen punci. Nevem sincs fenn, kép sincs rólam, maximum 1-2 mondat alapján ti már felhatalmazva érzitek magatokat, hogy privátban felkeressetek.
2019. júl. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom miből gondolod, hogy felvagyok háborodva, csupán egy kérdés volt, hogy mitörtént mivel régebben teljesen más volt az oldal mint manapság! De te tudod!
2019. júl. 14. 13:44
 15/16 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy jó kérdés!


Nem régóta nézegetem ezt a témakört, eleinte unalom ellen kezdtem olvasgatni, aztán pár számomra érdekes kérdéshez válaszoltam, de aztán kaptam olyan oda nem illő, és szó szerint gonosz privátokat, hogy kifejezetten rosszul estek.

Ettől függetlenül a normális kérdésekre, amik normális stílusban íródnak, szoktam válaszolni.


Mindenesetre érdekes, hogy sokaknak az a szórakozás, hogy minden különösebb ok nélkül oltanak le privátban bárkit!


25 N

2019. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Idióták mindenhol vannak meg voltak is,csak manapság szerintem elszaporodtak! :(
2019. júl. 15. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!