Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Órák óta fogalmazok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Órák óta fogalmazok egy levelet, de mégsem megy. Szeretném ha újra beszélnének, nagyon hiányzik. Hülyeség megpróbálni?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik. Nem találom a helyem, mindig nála kötök ki.

Nem restartot szeretnék, csak legyünk barátok, mint minden előtt, ne legyünk egymással kukák.

Barátból lett szerető, túl sok érzelemmel, és én nem bírtam, kértem, hogy soha többé ne is beszéljünk, amit akkor ott át sem gondoltam, hagytam, hogy a düh hozzon döntést, és bánom.


2019. júl. 14. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Ermahgerd. Ne legyél lekvár, mert csak belekerülsz a palacsintába.
2019. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Szerintem ne alázd magad, neki nem hiányzol ezek szerint, még barátilag sem. Szerintem soha nem is volt a barátod, csak a testiség kellett.
2019. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség igen. Gondolom nő vagy. Ő nem hiányol, tényleg ne alázd meg magad, csak engedd el.
2019. júl. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem lesz orokke kuka, mert o fog irni, ha kanos lesz. Ennek semmi koze a baratsaghoz. Magadnak kevered a sz*rt, ha tovabb foglalkozol vele.
2019. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Írni mindig lehet. Írj neki majd kiderül mit mond
2019. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Még májusban vesztünk össze, féltékenység miatt.

Elmentem kolléganőkkel bulizni, ismert már, tudta, hogy hogyan viselkedek, volt, hogy közvetítettem neki épp milyen a hangulat, sose volt ebből vitánk. Aznap este olyan 1körül írtam neki, higy le fogok merülni, úgyhogy átváltok butafonra, nem lesz csak telefon sms, erre nem jött válasz, azt hittem alszik már, át is váltottam ultraaksira, és még 1,5órát buliztunk, amikor indultam haza, írtam, hogy úton, beszélünk reggel. Itthon feltettem töltőre a telefont, visszaváltottam normál állapotra, és kb sokkolt az üzenettenger tőle, elhordolt minden ribizlinek. Rá se ismertem. És akkor írtam neki, hogy soha többé nem akarok róla hallani sem. Reggel írt, hogy sajnálja, de elfogadja a kérésem. Azóta nem találom a helyem. Nem voltam a csapattal azóta, pedig hívtak, ő sincs jól, visszahallom, nem a régi.

2019. júl. 14. 17:16
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Na, ez szerelem gyanús. De ha összejöttök nem lenne megint ugyanez? Mindenesetre vegyél egy powerbankot.
2019. júl. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem? xD Inkább egy hisztis, birtokolni vágyó idióta...
2019. júl. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Elég gyorsan feladta, szerintem jobb neked enélkül a kapcsolat nélkül.

- Te utsó ribi bla bla...

- Ne beszéljünk többet!

- Ok, cs


? Vagy mi.

Egy bulira se mehetnél mert nem engedne, most meg nem mész, pedig mehetnél. Miért más szabályozza az életed?

Ha mégis akarod akkor ne terjedelmes vallomásokat írj, először tapogatózd ki, hogy akar e valamit még veled. Írj rá random, hogy mi van vele, mert hiányolod.

Onnantól alakul, előre vagy hátra.

2019. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem szabályoztuk egymást. Első és utolsó ilyen eset volt, hogy így viselkedett.

5éve lettünk barátok, már akkor ismerte a szokásaim, amikor nem is gondoltuk, hogy lesz köztünk bármi, látott bulizni.

A társaságba miatta nem megyek, mert nem tudom mit kezdjek a helyzettel.


Mind a ketten rossz párkapcsolat alapanyag vagyunk. Nehezen nyitunk, utáljuk, ha más mondja meg mit lehet mit nem, akár a macskák, olyanok vagyunk. Ha elköteleződünk, akkor nagyon, ha valamit feladunk, akkor meg feladjuk.

2019. júl. 14. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!